Wpis z mikrobloga

#nauka #niemiecki #naukajezykow Mireczki, jak ktoś się zastanawia nad najlepsza metoda nauki języka, to odpalacie sobie translator DeepL, pomyślcie nad słówkiem, które jest wam nieznane, ułóżcie z nim nawet najgłupsze zdanie, naciśnijcie odsłuch, powtarzajcie za Panią botem, później jeszcze raz w pamięci i zapiszcie je sobie w zeszycie. Gwarantuje, ze będziecie szli jak burza. Pozdrawiam!
Pobierz DrFaithless - #nauka #niemiecki #naukajezykow Mireczki, jak ktoś się zastanawia nad n...
źródło: comment_1650010385J0Y9GkTdRzK89nj61wqrnn.jpg
  • 5
@Felix_Camora tłumacząc tekst z niemieckiego na polski nie idzie znaleźć tłumaczenia dla pojedynczych słówek, ja mam komunikat, że słownik jest niedostępny dla tej pary językowej. A w Google translator klikając na niemieckie słówko nie tylko masz kilka wariantów tłumaczeń na polski, ale jeszcze masz po niemiecku opis co te słowo oznacza. Ja z tego powodu używam Google.
@DrFaithless: Uzywam deepla do komunikacji z pacjentami ktorzy mowia w dziwnych jezykach, jeszcze mnie nie zawiodl. Google translate powodowal czesciej niz rzadziej dziwne spojrzenia. xD