Wpis z mikrobloga

gdzie razemki mówią tak o emeryturze? Chyba logika debili xd


@GrochenMochen: Przecież na tym się opiera program tych socjalistycznych partii. Podniesienie wieku emerytalnego to spisek libków mający na celu depopulację narodu polskiego. Dlatego trzeba obniżać go maksymalnie i jak najwięcej ludzi wypychać z rynku pracy na świadczenia
  • Odpowiedz
@wiecznylowcaumyslow: Tak niewiele wystarczy żeby mnie zaorać. Przecież rzekomo czytałeś te komentarze i Twoim zdaniem napisałam w nich to co twierdzisz, że napisałam. Ale z jakiegoś dziwnego powodu nie potrafisz wkleić cytatu moich słów. Jedno kopiuj wklej (przypominam, zaznaczasz tekst i naciskasz Ctrl+c po czym wklejasz go Ctrl+v) wystarczy by udowodnić, że się mylę i to Ty masz rację. Udowodniłbyś, że nie uroiłeś sobie czegoś, co twierdzisz że napisałam. Dalej,
  • Odpowiedz
@Phyrexia: są takie komentarze i wkleiłem linki. Poszukałem, dostarczyłem linki, czyli swoje zrobiłem. A nie będę wklejać ich po raz kolejny, bo zachowujesz się jak pieprzona księżniczka, która nie może poświęcić 10 s na wejście w link. Nie każdy jest skaczącym w okół ciebie pajacykiem.

A wszelki oskarżenia, od takich ludzi jak ty, nic nie znaczą, więc możesz je sobie wsadzić w dupę.
  • Odpowiedz