Wpis z mikrobloga

Główny jest taki że gdy był przyjmowany ten wiek emerytalny ludzie żyli jakieś 10 lat krócej, a i typowa starość nadchodziła szybciej. Dzisiejsi 70 latkowie są sprawni jak 55 latkowie 25 lat temu, taka prawda.


@justkilling: Do tego standardy bezpieczeństwa są coraz większe, a praca jest coraz mniej wymagająca fizycznie. Przecież teraz ogrom pracy to siedzenie przy papierach/kompie, do tego nie widzę żadnego powodu by kobiety odchodziły szybciej na emeryturę(zwłaszcza jak
60 lat dla kobiet to absurd, bo siedzą potem po 20-30 lat na emeryturze.


@Asd15: ale potem mogą mówić że są nierówno traktowane bo mają średnio niższe emerytury xD Ciekawe z czego to wynika, gdyby tylko był jakiś sposób żeby temu przeciwdziałać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odnosze sie bezposrednio do niej używając okreslenia razemki jako wyborcow tej partii rowniez w liczbie mnogiej, tak jak ona i komentuje jej slowa, cytujac ja nawet. Zarzucam jej brak zainteresowania kwestiami mężczyzn, bo nie pisze o nich w swoim komentarzu i dodaje komentarz o rownym wieku. W ktorym #!$%@? miejscu pisze o programie partii? Mozesz mi wskazac?


@wiecznylowcaumyslow: Ale razemki mówią coś przeciwnego, dlatego kłamiesz. Równie dobrze ją mogę napisać, że
@qwlghm: a czemu nie #!$%@? sie do kolezanki, ze ona pisze libki to... i klamie? Zrobilem czesciowo to co ona (zwrot ogolny w liczbie mnogiej) tylko w personalnym odniesieniu do niej i jej komentarza, a nie wszystkich wyborcow partii razem. Na prawde tego nie rozumiesz? Czy rozumiesz, ale tak sie poteznie zesrales, ze teraz juz glupio sie wycofac?
@wiecznylowcaumyslow: Piękny whataboutism. A tak naprawdę dlatego, że w dupie mam koleżankę.

Zrobilem czesciowo to co ona (zwrot ogolny w liczbie mnogiej) tylko w personalnym odniesieniu do niej i jej komentarza, a nie wszystkich wyborcow partii razem.


Czyli jesteś tak samo beznadziejny jak ona? To woja linia obrony? xd

Na prawde tego nie rozumiesz? Czy rozumiesz, ale tak sie poteznie zesrales, ze teraz juz glupio sie wycofac?


Powiedział klamczuszek. ( ͡
@qwlghm: On chyba inaczej nie potrafi prowadzić dyskusji. Argumentacja zbudowana na "wydaje mi się, że to miałaś na myśli" i "może dane if fakty są sprzeczne z tym co piszę ale ja mam rację a ty nie rozumiesz." ¯\_(ツ)_/¯
@Phyrexia: > On chyba inaczej nie potrafi prowadzić dyskusji. Argumentacja zbudowana na "wydaje mi się, że to miałaś na myśli" i

@Phyrexia: xDDDDD przeciez to #!$%@? on probuje mi wmowic co mialem na mysli

@Phyrexia: @qwlghm: zebralo sie 2 razemkowych przyglupow i robi sobie dobrze wzajemnie odwalajcac debilizmy i fikolki xDDD zawsze sie zastanawiałem jakie procesy myslowe zachodza u idotowow a tymo wystarczy was zapytać