Wpis z mikrobloga

@wiecznylowcaumyslow: W jakim celu kłamiesz? Próbujesz przekonać jakąś wyimaginowaną przez siebie (podobnie jak rzekomy cytat) widownię? Być może nie potrafisz poradzić sobie psychicznie z sytuacją, gdzie ktoś udowadnia Twój brak racji, manipulację i kłamstwo?
  • Odpowiedz
@Phyrexia: alei wiesz, że wystarczy otworzyć te linki, które już wysłałem?

Ja #!$%@?, ty na prawdę nie znasz granicy swojej żenady. W tym i prawie wszystkich poprzednich wpisach. Albo jesteś trollem (to współczuję smutnego i gorzkiego życia), albo masz jakieś problemy psychiczne (tutaj również współczuję, bo to nie twoja wina). Rób z siebie pajaca dalej, jak już mówiłem, to nie mój problem. Każdy kto to przeczyta, wejdzie sobie w linki,
  • Odpowiedz
Każdy kto to przeczyta, wejdzie sobie w linki


@wiecznylowcaumyslow: Jak może wejść w coś czego jak już zostało przez nas ustalone nie potrafisz wkleić?

masz jakieś problemy psychiczne


Czyżby projekcje? Problemy psychiczne pasują do osoby, która jak bot na żądanie przedstawienia dowodów na swoje oszczerstwa powtarza w kółko zdania o jakichś linkach, ale ani linków ani cytatów z jakiegoś powodu nie potrafi wkleić.
  • Odpowiedz
@wiecznylowcaumyslow: Może inaczej. Co stoi na przeszkodzie byś wkleił te cytaty? Chodzi mi o przeszkodę w Twoim umyśle, która sprawia że jeszcze tego nie zrobiłeś. Pomijając fakt, że takich cytatów nie ma, a Ty jesteś zwyczajnym kłamcą. Natomiast na tym etapie jasnym jest, że z Tobą jest coś nie tak skoro nadal uparcie próbujesz wmówić jakiejś wyimaginowanej przez siebie widowni/czytelnikom swoją rację ale nadal nie potrafisz wkleić na nią dowodu.
  • Odpowiedz
@wiecznylowcaumyslow: Pytanie brzmi dlaczego, zakładając że jest tak jak mówisz, nie potrafisz tego cytatu wkleić a także zastawiasz się rzekomym wklejeniem do niego linku, przed wklejeniem którego w nowym komentarzu również się bronisz? Twierdzisz, że nie chcesz się powtarzać, ale robisz to w kółko. In fact, Twoje komentarze przypominają szablon bota. W kółko powtarzasz to samo, używasz tych samych inwektyw, zapętlasz się i wielokrotnie piszesz dokładnie te same zdania oczekując
  • Odpowiedz
@Phyrexia: ale robisz dokladnie to samo. Powtarzasz sie. Tylko roznica jest taka, ze ja te linki dostarczyłem a ty pajacujesz. Chcialas cos, dostalas to, ale mialas to gleboko w dupie. Dlatego ich nie wysle ponownie. Poświęc chwile na cokolwiek, tak jak inni w dyskusji z toba, bo zachowujesz sie jak ksiezniczka i sama placem nie kiwniesz. Ludzie daja ci badania, cytaty, artykuły i nawet do nich nie zajrzysz, tylko #!$%@?
  • Odpowiedz
@Phyrexia: ale robisz dokladnie to samo. Powtarzasz sie. Tylko roznica jest taka, ze ja te linki dostarczyłem a ty pajacujesz. Chcialas cos, dostalas to, ale mialas to gleboko w dupie. Dlatego ich nie wysle ponownie. Poświęc chwile na cokolwiek, tak jak inni w dyskusji z toba, bo zachowujesz sie jak ksiezniczka i sama placem nie kiwniesz. Ludzie daja ci badania, cytaty, artykuły i nawet do nich nie zajrzysz, tylko #!$%@?
  • Odpowiedz
@wiecznylowcaumyslow: Skoro twierdzisz, że dostarczyłeś, co stoi na przeszkodzie by zrobić to ponownie? Albo jeszcze lepiej, wkleić tutaj cytaty bezpośrednich fragmentów rzekomo moich słów? Z Twojej strony padły oszczerstwa na mój temat. Do tej pory nie poparłeś ich dowodami.
  • Odpowiedz
pierwsze słyszę xd. Chyba że to wymysły jakiejś skrajnej grupy debili. Sam jestem tym złym lewakiem ale nigdy nie byłem za zmniejszeniem wieku emerytalnego xd


@GrochenMochen: Przeczytal co Phyrexia pisze. Jakby podniesienie wieku emerytalnego to był plan libków na depopulację Polaków
  • Odpowiedz
Szanuj się bardziej.


@Phyrexia: Pisze to wykopowa bźdźągwa, która znaczenia słowa szacunek nawet zna, o czym się przekonały jej stażystki. Skoro #!$%@? korupcją, kolesiostwem, ciemnogrodem i standardami zmieszanymi z błotem państwo to dla ciebie lepsze państwo niż za PO, to jak mam cię inaczej nazwać jak nie krypto pisiorką robiącą sobie dobrze do kato-narodowo-socjalistycznego jarkaczowego raju?
  • Odpowiedz