Wpis z mikrobloga

Więc to jest JEJ zdanie, a nie razemków,


@qwlghm: Ona odniosła się do komentarza tygodnika_NIE per "libki" i dopisując satyrycznemu profilowi jakieś poglądy polityczne, ale to masz w dupie (troche hipokryzja). Zgodzę się tu, że @wiecznylowcaumyslow popełnił błąd używając stwierdzenia "razemki", bo pewnie sugerował się jej komentarzem a nie faktycznym programem partii.

To jak to jest z tymi razemkami? Są za zrównaniem wieku emerytalnego czy nie? ( ͡°
  • Odpowiedz
@qwlghm: a moze ty masz autyzm i nie rozumiesz idei kontekstu?

Zwazajac, ze moj komentarz dotyczy komentarza uzytkownika p. i po prostu zwracam sie do niej w liczbie mnogiej i odnoszac sie do faktu, ze glosuje na partie razem to z jej komentarzy wynika (a wrecz sama to powiedziala), ze mężczyzni sami powinni walczyc o swoje rację, mozna wywnioskować ze nie intersuje jej ta kwestia.

Co do partii razem, o ktorej sie nie wypowiadałem, sa oni za postulatem rownego
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Idealny przykład kontrargumentacji libka. Wyolbrzymianie w drugą stronę jako forma obrony. Za rządów PO poziom ubóstwa i bezrobocia był nieporównywalnie wyższy niż obecnie. Co robił wtedy rząd Tuska? M.in. skracał wiek emerytalny by Polki nie mogły przechodzić na emeryturę przez dodatkowe kilka lat. Strategia argumentacji jak zwykle ta sama. "To przecież dla was bo co prawda tracicie kilkadziesiąt tysięcy należnych wam pieniędzy rocznie, ale potem będziecie mieli kilka stówek więcej miesięcznie." Niedługo
u.....g - > Idealny przykład kontrargumentacji libka. Wyolbrzymianie w drugą stronę j...

źródło: comment_1650022791KQ1zCxeGrlfjZz6NWeJBFJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
On chyba inaczej nie potrafi prowadzić dyskusji. Argumentacja zbudowana na "wydaje mi się, że to miałaś na myśli"

@Phyrexia: Powiedziała osoba, która zaczęła postować memy jak zabrakło jej argumentów.

i "może dane if fakty są sprzeczne z tym co piszę ale ja mam rację a ty nie rozumiesz." ¯_(ツ)_/¯

Nie takie stanowisko przedstawiasz ty. Widziałem to już w innej dyskusji z tobą, gdzie uzasadniałaś swoje zdanie skokiem na wykresie związanym
  • Odpowiedz
Są za zrównaniem a po wypowiedziach phyrexii można odnieść wrażenie, że ona nie jest.


@Tagnk: Bo jest jebnieta, tym niemniej nie reprezentuje poglądów partii razem, a poglądy przeciwne, a co za tym idzie nie jest "razemkiem".

Zwazajac, ze moj komentarz dotyczy komentarza uzytkownika p. i po prostu zwracam sie do niej w liczbie mnogiej i odnoszac sie do faktu, ze glosuje na partie razem to z jej komentarzy wynika (a
  • Odpowiedz
@qwlghm: no narwany klamco i pajacu jeden. Zrozumiesz w koncu, ze po prostu zwracam sie do niej w liczbie mnogiej, a nie ze pisze o partii, ani wszystkich jej wyborcach? Masz autyzm czy nie jestes rodowitym Polakiem i masz problemy z tym jezykiem i jego niuansami? Juz nawet wyzej ktos napisal ci to samo i on nie mial problemu ze zrozumieniem, co mialem na mysli.
  • Odpowiedz
@qwlghm: nazywam ja razemkiem bo na nich glosuje i kpie z niej, bo nie podziela pogladow partii, na ktora głosuje. Ja tu widze calkiem zrozumiala ironie, chociaż dla niektórych to nie do ogarniecia.

Nie zmienia to faktu, ze kazdego wyborce partii razem moge nazwac razemkiem, a ciebie niesamowicie boli dupa z tego powodu xD i chyba juz wiem czemu sie tak #!$%@?
  • Odpowiedz
skokiem na wykresie związanym z ubóstwem ustawowym(lub czymś podobnym)


@Tagnk: Kolejny, który ubzdurał sobie coś i argumentuje "czymś tam chyba co było, w sumie nie wiem." Rodzaje ubóstwa są trzy. Mój wykres uwzględniał wszystkie. Teraz powinieneś mnie przeprosić za kłamstwo pod moim adresem.
  • Odpowiedz