Wpis z mikrobloga

zebralo sie 2 razemkowych przyglupow i robi sobie dobrze wzajemnie odwalajcac debilizmy i fikolki xDDD zawsze sie zastanawiałem jakie procesy myslowe zachodza u idotowow a tymo wystarczy was zapytać


@wiecznylowcaumyslow: Piękne argumenty: najpierw kłamstwo, a potem ad personam. No, nie powiem, zaimponowałeś mi. xd

a wspomniala o mężczyznach w swoim komentarzu czy tylko o kobietach?


Nie wiem, wywalone mam w jej wysrywy. A razem wspomina coś o facetach czy tylko o
razemki tak walczą o równość, że mężczyzn mają w dupie i nawet się nie zająkną o wyrównaniu wieku


@wiecznylowcaumyslow: Mam nadzieję, że pomogłem.

A ja wywalone mam na program partii razem, bo odnosze sie do jej wysrywu, ale ty dalej tego nie rozumiesz i dalej sie #!$%@?.


No to po co nazywasz ja "razemkami" skoro - twoim zdaniem - postuluje ona coś przeciwnego niż partia, na którą najeżdżasz?
@qwlghm:

Niech mężczyźni sami walczą o swoje racje.


I znowu to robi. To mialem na mysli. Ta osoba glosujaca na partie razem nie bardzo sie interesuje losem mężczyzn i wytknalem jej to, ze nie wyglada to jak walka o równouprawnienie, co jest sprzeczne z pogladami partii razem. I uzylem zwrotu razemki zwracajac aie tylko do niej i jej komentarza. Rozumiesz w koncu?