Wpis z mikrobloga

@Argony nie wiesz tego, w tej sytuacji oświadczenie kobiety jest prawdopodobnie wystarczającym powodem na wydanie decyzji.

Nie wiemy tego bo takich spraw nie było i pewnie nie będzie. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby kobiety z wyzwalanych terytoriów dokonywały aborcji na Ukrainie
@marcelus jak w Polsce nawet jak ciąża jest efektem udowodnionego czynu zabronionego i masz zaświadczenie prokuratora, to robi się kobiecie problemy i nasyła księdza i proliferów i trzeba jeździć po 5 szpitalach i prosić się o litość. Od dawna tak było. A teraz jest jeszcze gorzej, bo lekarze obsrani po pachy, boją się konsekwencji.

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/259000,1,gwalt-na-nas-wszystkich.read
źródło: comment_1649871969w6M4gy6q9xlXPPKz1XIgKg.jpg
nie wiesz tego, w tej sytuacji oświadczenie kobiety jest prawdopodobnie wystarczającym powodem na wydanie decyzji.


@marcelus: poproszę dowód i zapis że oświadczenie jest wystarczające do zastosowania tej przesłanki w prawie ( ͡° ͜ʖ ͡°) oskarżasz ją bo mówi o realnym problemie i rządasz nazwisk a gdy ci króciutko wyjaśnili czemu jesteś debilem wymyślasz jak to pRaWdOpOdObNiE teraz działa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ojeju, zmieńmy prawo bo u nich jest wojna, pozwólmy, żeby bylo tak dziko jak u nich, gdzie próbując wjechać musiałem wkładać hrywny w paszport, bo na wschodzie to przecież cywilizacja, ja #!$%@?ę, wykopki xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcelus: @vin42: wyjaśnicie mi jak rosyjskiej propagandzie pomaga info, że ruskie soldaty gwałcą na lewo i prawo?

@Yahoo_: ale nie o tym mowa w tym tweecie czy gwałcą na lewo i prawo. Temat tego nie dotyczy
@Faraluch: @nie_programista_20k: gwałt nie musi być udowodniony, potrzebne jest stwierdzenie prokuratora, że zachodzi wysokie prawdopodobieństwo że ciąża jest wynikiem czynu zabronionego

Art. 4a. 1.Przerwanie ciąży może być dokonane wyłącznie przez lekarza, w
przypadku gdy:

3) zachodzi uzasadnione podejrzenie, że ciąża powstała w wyniku czynu
zabronionego,

Okoliczność, o której mowa w ust. 1 pkt 3, stwierdza prokurator
@marcelus: ale stary w Polsce aborcja to jest taki temat tabu, że nawet nie wiadomo jak to sensownie ogarnąć. Normalnie Ukrainki co maja jakieś możliwości wala do Czech. W ogóle moja dziewczyna opowiadała mi że w #!$%@? kobiet z mariupola potrzebuje aborcji. Jedna kobieta opowiadała ze ruski normalnie zwłoki kobiet gwałcili.