Wpis z mikrobloga

No i kolejne konto na ruskim pikabu zbanowane. Muszę przyznać, że tym razem poszło wyjątkowo dobrze bo zebrałem jakieś 110 minusów w niecałe pół godziny. Wkleiłem przetłumaczony tekst @trumnaiurna "Co udało Ci się zrobić", który był tak, świetny, że nie mogłem sobie odmówi wrzucenia go, co oczywiście mocno ich zdenerwowało. Co ciekawe jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, nie było zbyt wiele krytyki jako całości, wlatywały tylko nieliczne uwagi jak np. "Gruzja nie może dołączyć do UE bo jest w Azji a nie w Europie", kwestionowali straty, które według nich nie są tak duże i przypominali, że Nord Stream wstrzymano jeszcze przed wojną. Te argumenty przyznaje miejscami są sensowne i można by było ciekawie się spierać, ale oczywiście od natłoku minusów zostałem zablokowany, chyba mi wskoczyło -300 czy coś koło tego. Większość komentarzu była przede wszystkim szyderą na mnie, narzekaniami na moderację (skąd ja to znam), komentarzami typu "Chwała Wielkiej Rosji" i śmieszkowaniem, że zostałem zbanowany (przez co stracę jakieś 10 minut życia na zakładanie kolejnego konta gmail i wybieranie nowego awatara na pikabu xd). Tak czy siak, jak tylko znajdę kolejną ciekawą rzecz do wrzucenia to lecimy z nowym kontem!

I po kilku dniach banem (ʘʘ)
Link do wpisu na wykopie:
https://www.wykop.pl/wpis/64998407/co-udalo-ci-sie-zrobic-zjednoczyc-nato-wzmocnic-ws/
https://pikabu. ru/story/dostizheniya putina 9019580

#pikabu #rosja #ukraina #kacapy #trolling #propaganda #ruskastronamocy #
Kagernak - No i kolejne konto na ruskim pikabu zbanowane. Muszę przyznać, że tym raze...

źródło: comment_1649861906D7DBFNMm70rk5DDz59papN.jpg

Pobierz
  • 19
@Kagernak: "Gruzja nie może dołączyć do UE bo jest w Azji a nie w Europie" - pomijając, że Gruzja najczęściej jednak jest traktowana jako część Europy, to nie można zapominać, że też obszary, które leżą poza Europą. :P
@Kagernak: nieźle ktoś tam odpisał z korzyściami Rosji z tej wojny:

And who will describe the second scale?

-Strengthened personal rating

-Created fertile ground for new industrialization

-Created conditions for creating your own financial system

-Increased the territory of the country

-Sent the Japanese to hell with claims to the Kuriles

- Significantly exacerbated the course of the global financial crisis for Western countries
przez co stracę jakieś 10 minut życia na zakładanie kolejnego konta gmail


@Kagernak: jeśli masz gmail to możesz użyć funkcji zwanej aliasem. W skrócie, jesli masz adres email: xxx@gmail.com to można na jego podstawie utworzyć dowolną ilość "wirtualnych adresów" poprzez dodanie znaku + w adresie i unikalnej nazwy, np. xxx+pikabu1@gmail.com, xxx+wykop@gmail.com itd. Wystarczy przy rejestracji na jakimś portalu dodać +dowolnyTekst a taki mail i tak trafi na skrzynkę jakby tego wszystkiego
@Kagernak: Podoba mi się ten komentarz:

"
A kto opisze drugą skalę?

-Wzmocniona ocena osobista
-Stworzył żyzny grunt pod nową industrializację
-Stworzenie warunków do stworzenia własnego systemu finansowego
-zwiększono terytorium kraju
-Wysłali Japończyków do piekła z roszczeniami do Kurylów
- Znacząco zaostrzył przebieg globalnego kryzysu finansowego dla krajów zachodnich
i tak dalej, będzie dużo, a ja jestem leniwy
"

Nie no, jak tak to sorry- było totalnie warto xDDD

Stworzył żyzny