Wpis z mikrobloga

[APEL] Proponuję zrobić akcję "Lewo dla Polki", gdyby wszędzie taka akcja miała miejsce. To algorytmy by wywindowały dziewczyny z innych krajów w całej aplikacji. #makelifeeasier

#przegryw #blackpill #tinder #badoo #facebook #seks #seksuologia #zwiazki #psychologia #pieklomezczyzn #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #plodnajulka #p0lka #cuckold #takaprawda #natura
  • 9
@ChrisFella: od kiedy przyjechały do Polski to w Łodzi też ich się trochę pojawiło, ale to w żaden sposób nie poprawiło mojej sytuacji, mam tyle lajków ile miałem, jak już jakieś dostaję to BMI 30+.
Nie widzę też wielkiej różnicy w jakości kobiet, czy to polka czy ukrainka, gdyby nie to że mają loginy w innym języku to kobieta jak kobieta.
@ChrisFella: mieszkam w Łodzi Ukraińcy od czasu wejścia Rosjan na Krym pojawili się w Łodzi wynajmują domy , płacą za piwko złotymi kartami jeżdżą samochodami klasy premium . Są też i tacy co nie mają kasy ostatnio Ukrainiec wymieniał mi licznik gazowy . Instytut danych z dupy