Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki - bo głównie do facetów kieruję ten post. Jest w moim życiu facet, który generalnie nie jest gotowy na bycie ze mną (powody pominę, bo są tu mało istotne). Chciał pójść sobie do psychologa, żeby temat w głowie przerobić, ale póki co nie znalazł czasu. Spotykaliśmy się prawie rok. Wszystko między nami było w jak najlepszym porządku. Teraz sprawa wygląda następująco - miesiąc temu zerwaliśmy, ale cały czas nas do siebie ciągnęło. Spotkaliśmy się, były przytulania, pocałunki itd. Mówiliśmy sobie przez cały ten czas, że się kochamy - tylko, że on musi sobie to wszystko u psychologa w głowie poukładać i potrzebuje czasu. W ostatni piątek był w Poznaniu ze swoim kumplem i poszli do klubów. Będąc w galerii handlowej zagadał do laski i wziął od niej numer (a to była 21:00, czyli co musiało dziać się w klubach - nie mam pojęcia). Te smsy zobaczyłam. Napisał jej, że do końca życia nie zapomni tej rozmowy. Zaprosił ją na wspólne spędzenie wieczoru w Poznaniu - nie odpisała. Natomiast mnie zranił fakt, że miał uporać się z tym co miał w głowie, a w międzyczasie poszedł do klubów wyrywać laski. Oficjalnie nie byliśmy razem, ale z drugiej strony - on potrafił mi napisać, że jeśli ja będę mieć kontakt z jakimś facetem, to dla niego to będzie koniec. I co ja mam teraz z tym wszystkim zrobić. Płakał, przepraszał, usunął numer tej laski (miał wyciszone powiadomienia od niej), mówił, że to było dla jaj i żeby sprawdzić czy jeszcze potrafi zagadywać do kobiet. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć...

#zwiazki #kiciochpyta #milosc #corobic #mirkopomusz #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62553e7c7c53968b7088cf3a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 22
  • Odpowiedz