Wpis z mikrobloga

Komisja Smoleńska, w amoku wrzucania dokumentów przed konferencją, chyba nie zauważyła, że udostępnili zdjęcia ciał ofiar w jednym z załączników...

Są tam zdjęcia ciał Lecha Kaczyńskiego, Przemysława Gosiewskiego, Jerzego Szmajdzińskiego itp...

Nie wiem, czy to niedopatrzenie, czy specjalnie to robią, ale udostępnienie takich zdjęć publicznie to skandal.

Poniżej screen z raportu - czarny kwadrat to moja edycja, w oryginale nie ma nic ocenzurowanego.


#polska #smolensk #neuropa #4konserwy
rzep - Komisja Smoleńska, w amoku wrzucania dokumentów przed konferencją, chyba nie z...

źródło: comment_1649755868ENm8xXzoXfkYpPkd15zstN.jpg

Pobierz
  • 202
@Pieron: Nie ma powodów do pokazywania tych zdjęć publicznie oprócz tańca na grobach. To nie są żadne dowody. Jeśli zależy im na jawności, to można je udostępnić do wglądu dziennikarzom czy naukowcom, którzy wyraziliby taką chęć.

Nie życzyłbym sobie, żeby fotki zdeformowanego ciała mojego ojca, brata czy syna były wystawiane na widok publiczny dla wszystkich.
@rzep sami urządzali taniec na grobach rozkopując groby ofiar. Skoro byli gotowi wmawiać ludziom, że samolot się rozpadł w powietrzu ale ludzie przeżyli i Rosjanie ich dobijali to niech chociaż zobaczą, że ludzie rozpadli się na tak samo drobne kawałki jak tupolew. Więc widocznie też byli wypełnieni materiałami wybuchowymi. W przypadku wydarzenia tej rangi, tak cynicznie wykorzystywanej przez rządzących, prawda jest ważniejsza niż to, że ktoś zobaczy czyjeś ciało.
sami urządzali taniec na grobach rozkopując groby ofiar. Skoro byli gotowi wmawiać ludziom, że samolot się rozpadł w powietrzu ale ludzie przeżyli i Rosjanie ich dobijali to niech chociaż zobaczą, że ludzie rozpadli się na tak samo drobne kawałki jak tupolew.


@Pieron: Wizerunek ciał ofiar nie jest własnością PiSu, rządu czy MONu.

Jeśli Kaczyński czy rodzina Gosiewskiego się na to zgodziła, to ok, ale wątpię by reszta wydała taką zgodę jak