Wpis z mikrobloga

płaczą za piskliwą ptasiomóżdżką? Co aż tak zaburza ich postrzeganie? Nie wierzę, że tam nikt live nie ogląda, skoro pisaliście, że to takie liczne grupy tam się tworzą. Dziwne.

Tutaj Elizy też większość nienawidzi, więc w tej kwestii się aż tak nie różnią od Wykopu XD
@Rosalinea: Bez przesady, klauno to się dobrze nienawidziło, a eliza aż takich tu emocji nie wzbudza. Ja to z live nie jestem na bieżąco, ale dla mnie to glownie po tych panamskich #!$%@? elize z marika (i jak się okazuje jayem) widzę jako takie gówniarskie patusiary (rodem z fame mma czy jak to się tam nazywa) i już wolę pocieszna Karole - ptasi mozdzek. Z drugiej strony niech już marika wraca,
@Dromodron: Mnie brzydzi Karolina swoją postawą - wg mnie to poniżające godzić się na wszystko aby tylko Kapsel był przy niej:
1) Nie może powiedzieć przy nim swojego zdania,
2) Nie może zwrócić mu uwagi że np bawi się z jakąś dziewczyną,
3) Musi w nocy po pijaku okazywać czułości aby mieć minimalny komfort psychiczny że jej nie odpuli
4) Nie może zbytnio zawracać mu głowy głębszymi rozmowami bo Kapsel przyszedł
@Rosalinea: bo każdy jest inny i ma inne doświadczenia. To, że ja mam swoje zdanie, nie oznacza, że to postrzeganie drugiej strony jest błędne. Jest po prostu inne. A wyłapywanie argumentów, które utwierdzają mnie w moim przekonaniu przy jednoczesnym ignorowaniu pozostałych jest oznaką tego, że mogę tkwić w swojej „banieczce”. Przykładem może być to, że zachowanie Elizy usprawiedliwiam wiekiem,albo tym, że to tylko program a jednocześnie słowa czy zachowanie Karoliny przenoszę
@kipman1: Mnie trochę brzydzi eliza, każdy ma prawo do swojego zdania:) Ja z tych zarzutów połowę uznaje za przesadzoną - nie wiem na jakiej podstawie uznałeś, że Karolina musi się zmuszać do czułości, a nie sama ma na to ochotę? a społecznie dopuszczalne " na zachodzie" jest wyzywanie koleżanki z programu przez pryzmat liczby partnerów seksualnych? - to dopiero postępowe :)
@Luska_02: ja tutaj nikogo nie neguje za własne opinie, nawet jeżeli są skrajnie odmienne od moich. Mogę się z nimi nie zgadzać ale to, że ktoś ma własne zdanie i ma odwagę go wyrazić akurat szanuję i uważam za dobrą i wartościową cechę osobowości. Dzięki temu mamy ciekawe dyskusje. Nikogo tutaj nigdy nie obraziłam za inne od mojego zdanie czy poglądy. Jeżeli sobie już na to pozwalam, to wyłącznie w stosunku
@Dromodron: no ja akurat z tych, co lubią udział Elizy i JJ w tym programie, moim zdaniem gdyby nie oni, to wiało by tam nudą jak do tej pory. ( ale to moje zdanie)
Karolcia niestety wzbudzała we mnie ciary żenady i wstydziłam się, że też jestem kobietą patrząc na jej zachowanie i słuchając jej tekstów czy uzasadnień.
Nie lubię Mariki ( ogólnie nie lubię tego typu ludzi), ale czekam na
@Rosalinea: od jakiegoś czasu to nawet mniej pokazują przesiadywanie Żmii i Jaya na ławeczce.Chyba nawet produkcja uznała,że już dosyć.A u mnie dla przykładu ciary żenady wywołuje Jay.Zwłaszcza ,jak był pokazywany od początku sezonu,gdzie tylko tępy wzrok i ławeczka...Tyle,że ja się wstydzę,że to facet,a nie,że ja nim jestem...( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kipman1: Skąd Ty takie wnioski masz na temat relacji Karoliny i Kaspra, bo ja w odcinkach widziałam raczej dobrze bawiącą się parę, która po prostu nie miała wobec siebie wysokich wymagań - taka wakacyjna miłość. Są ludzie, którzy lubią być wolni i spędzać czas z innymi osobami, zamiast trzymać się non stop za ręce. Ale może coś przeoczyłam?

Wiktoria ma według mnie podejście jakby to nie był Hotel Paradise tylko Ślub
@bubba222: no to pod względem opinii o JJ się różnimy. Bo ja nie mam mu nic do zarzucenia, jeżeli chodzi o uczestnictwo w programie, uważam go za dobrego gracza, rozumnego i dobrze analizującego. Jako osobę ( nie uczestnika) podziwiam za znajomość tylu języków, samodzielność i mimo jego introwertycznej postawie spowodowanej pewnie problemami osobistymi, potrafi wyluzować i nawiązać więzi emocjonalne, nawet z nimi walcząc. Nie jest bez wad, ale te wady moim
@kipman1: Wiki postawa normalna? Zabujała się w facecie, który nijak nie miał ochoty na związek na wyłączność,zostawił ją, poobrażał na Pandorze, a teraz jak mu się dupa pali, to z nią zagaduje, a ta z powrotem maślane oczy i nie wyklucza relacji. Ja dziękuję za taką normalność. Z mojej perspektywy to jest szczyt poniżenia.
@Marjaewa: Równie dobrze na rajskim Kasper i Sevag może stać za Wiką na rajskim i też tak może się skończyć.
Pisałem o czasie gdy Wika była z Kasprem w parze - w tym czasie miała prawo wymagać od niego jakichś postawe - pod tym względem było to normalne - to co było później to inna historia.
@Marjaewa: jest inna ewentualność-Kapsel jest trzymany na siłę,do powrotu Karoliny.Żeby finalnie było big love do finału,albo na zwycięstwo( ͡° ͜ʖ ͡°)A Wiktoria to tylko środek do utrzymania Kapsla w programie.Zresztą na temat tego,jak będzie z Kapslem i z Karolina to już pisałem.Analogia do Baśki i Italiano.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mi_chelle: czytaj ze zrozumieniem - piszę o okresach gdy dane osoby były w parze - nie analizuję i nic nie piszę o tym co było gdy Karolina/Wiki nie były w parze z Kapslem. Istotne jest jak zachowują się wobec siebie jak są w parze.
@Rosalinea: Płaczą za Karolcią. Już kilka komentarzy widziałam, że przestają oglądać ten program bo "odpadły najfajniejsze i najszczersze osoby"- chodziło o Karolcię i chyba Klaudię. Są komentarze w stylu, że jak się na ekranie pojawia Eliza, to klną do telewizora... Nastoletnie Grażyny z Twittera z profilowymi z chłopcami z KPop mają podobne zdanie. Nawet widziałam, że ktoś się nie może doczekać jak Eliza, Jay i Sevag odpadną albo że czekają żeby