Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 56
132 585 + 94 = 132 679

Tymczasowo, na dzień dzisiejszy, mam dość jazdy terenowej po Puszczy Kampinoskiej. To co zamierzałem, czyli białe plamy kwadratowe, udało się wypełnić kolorem zielonym - i na razie wystarczy. Czas zdjąć z #triban opony 32 mm i z biedagravela ponownie zrobić szosówkę i pojeździć wreszcie po asfalcie.
Na zdjęciu dąb Kobendzy; 590 cm obwód i 27 m wysokość
Max square: 42x42 (-)
Max cluster: 2345 (+14)
Total tiles: 4317 (+7)

#rowerowyrownik #rower #ruszwarszawa #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Jerzu - 132 585 + 94 = 132 679

Tymczasowo, na dzień dzisiejszy, mam dość jazdy ter...

źródło: comment_1649696114Yt3T3bQ4mV5G0U13KPLFz5.jpg

Pobierz
  • 18
Na sławnym dwukilometrowym odcinku drogi z Kampinosu do Górek, spotkałem dziś pracującą maszynę do poprawiania drogi. Nie spodziewam się wiele, widząc użytą technologię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS. Sławna jest dlatego, że z Kampinosu do Sowiej Woli przez całą puszczę jest asfalt, na dodatek w tym roku rzeczywiście poprawiony i gładki, a te dwa kilometry od zawsze są terenowe.
Jerzu - Na sławnym dwukilometrowym odcinku drogi z Kampinosu do Górek, spotkałem dziś...

źródło: comment_1649696641RIjJYWFSIsmwP7HA0xGWMx.jpg

Pobierz
@pawlos10rs: Jak za miesiąc albo dwa to spoko... ja dojeżdżam 3km do miejsca gdzie taka maszynka jedzie raz w roku, a po kilku m-cach jest poligon. Zawieszenie w aucie dostaje w dupę, prowadnice zacisków hamulcowych dostają w dupę, a potem wydatki w #!$%@?.
@Zielczan: ja planowałem dwudniowy wypad, dojazd z Otwocka i przejechanie górą ze wschodu na zachodni kraniec, tam nocleg w którejś agroturystyce i następnego dnia z powrotem dołem. I wtedy z dojazdami wychodziło coś około 230 km. Taki weekendowy wypad, ale trafił się kierowca w bagażnikiem na 4 rowery, to jedziemy tę wersję.