Wpis z mikrobloga

@Yurakamisa: Wczoraj jechałem przez jakąś wioskę i widzę piękną nową DDR, nawet bez dziwnych obniżeń przy zjazdach, ale co z tego skoro droga ta przebiega obok kościoła. Piękna nowa DDR jest teraz super wygodnym parkingiem pod samym kościołem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: Dobrą, ale jak widzisz, że znaczna większość osób popiera dwie sprzeczne tezy to można się domyślić, że spora część osób musi popierać obie. Można by to tłumaczyć tym, że osoby które się jej zgadzają z tezą po prostu nie dają minusów albo nie wchodzą w interakcje ale nie wydaje mi się aby tak było, powiedziałbym, że ludzie częściej wchodzą w interakcje gdy się z czymś nie zgadzają. Codziennie widzę
  • Odpowiedz
@VincentAdultman: No ale jak jest zajęta, to stoisz i płaczesz zamiast ominąć drogą?
Masz ten przywilej to korzystaj wtedy, ja nie mogę autem jechać drogą rowerową bo coś się zdarzyło na drodze.
  • Odpowiedz
no szkoda że nie wkleiłeś komentarzy które miały najwięcej plusów i j----y dostawczaka równo xD


@cucaracha: To są najbardziej plasowane komentarze

Tiry nie mają dróg tylko dla tirów i jeżdżą podobną prędkością do auta osobowego.


@maciss: Ach czylli samochód blokuje ścieżkę to jest spoko bo prawo silniejszego xdd Rower jedzie po drodze to źle bo wolny xdddd Czyli po chodniku samochód też może jechać. Bo jest silniejszy.
  • Odpowiedz