Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mam dłużniczkę który ma u mnie dług na kwotę 4290 zł, przy egzekucji komorniczej wyszła, że nic nie ma, nie pracuje, jest na utrzymaniu męża, pobiera socjal na dzieci, nawet nie widnieje w urzędzie skarbowym, kont bankowych ma 5 ale tam nie widziałem żadnych przelewów, wypłat, są tylko wpłaty socjalne, nawet w urzędzie skarbowym nie składała PIT za ostatnie lata

niestety długi powstały przed wzięciem ślubu i zawarcia małżeństwa, nie mają intercyzy

czy wobec tego mogę złożyć wniosek o przymusową rozdzielność majątkową aby wyodrębnić moje wierzytelności? jak to teraz jest jak ona jest w małżeństwie? jeżeli kupują telewizor, pralkę, telefon samochód to każde ma 100% udziałów w takiej rzeczy jak nie ma rozdzielności, intercyzy?

składałem już wniosek o wyjawienie majątku przed sądem, zadawałem pytania przed sądem ale baba nic nie ma, nic nie wie, jest jej przykro, że nie oddała jeszcze pieniędzy, nawet przed sądem deklarowała, że mi będzie oddawać po 300 zł w ratach ale nic takiego nie miało miejsca a deklarowała to rok temu w styczniu, komornik umorzył ostatnią egzekucję teraz w styczniu na dodatek z adnotacją, że baba zachowywała się agresywnie w czynnościach terenowych komornika

#komornik #prawo #sady #patologiazmiasta #p0lka #madki #zwiazki #malzenstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6252a1472a62265c754689e8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz
Dzięki miłościwie nam panującym uznającym, że Pani ta jest solą tej ziemi - suwerenem, a Ty jesteś zwykłą harpią, która chce się dorobić na jej krzywdzie, tytuł możesz sobie oprawić w ramkę i wyjmować z niej raz na kilka lat, puścić do egzekucji, żeby się nie przedawnił. Może po kilku latach Pani coś się przestawi i pójdzie do pracy (wątpliwe), albo doczekasz jej emerytury i z tego będzie egzekucja. Chociaż znając życie
  • Odpowiedz