Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 56
129 426 + 80 + 70 + 50 + 75 + 55 + 40 = 129 796

No, tydzień jazdy na Teneryfie zaliczony - pogoda średnia, forma też bo świeżo po przeziębieniu, ale i tak micha się cieszy, bo udało się zrobić prawie wszystkie zaplanowane trasy (może poza TF-28 i okolicami Vilaflor). Zbombiło mnie totalnie na podjeździe na Teide, chyba jak nigdy w życiu (w sumie nie wiem czemu, bo ani ten podjazd jakoś specjalnie ciężki, ani nie jechałem jakoś forsownie). W sumie Masca jest już gorsza, bo w jedną i w drugą stronę są kilkunastoprocentowe ścianki. Zresztą nawet w dzień "odpoczynkowy" trafił się podjazd prawie 400m w pionie.

Pogoda średnia, padało kilka dni i jeden w sumie przez to odpuściliśmy - ale mogło być gorzej, zapowiadali jakieś ostrzeżenia meteorologiczne. Dorwało nas w sumie jedynie w Anadze; człowiek dostaje dobrego kopa jak ucieka w deszczu.

#rowerowyrownik #rower #szosa

Skrypt | Statystyki
źródło: comment_1649611331jj1p5wNunXnXgtDJJBEpJW.jpg
  • 9
@stanton7: Paradoksalnie było też ciepło od momentu jak się wyjechało ponad chmury. Za to na zjeździe chmury które były jakieś 200 metrów, rozciągnęły się na prawie półtora kilometra zjazdu (w pionie).
@inyourface: Swoje braliśmy. Na miejscu jest kilka miejscówek - ok. 150 eur/tydzień, ja chyba 3x brałem z free-motion podczas poprzednich wyjazdów, ale oni są raczej na południu wyspy.

Transport Wizzairem chyba 400 zł (śmieszne, bo rower taniej niż zwykły bagaż 20 kg). No i dodatkowy plus, że do walizki z rowerem wchodzi w sumie cała reszta bagażu, więc nie trzeba dokupywać nic rejestrowanego.
źródło: comment_1649688447leH3YkX1tfuKQ3ewHT6s7W.jpg