Wpis z mikrobloga

wbiłem na konto na #allegro i okazało się, że jestem użytkownikiem tego portalu od 18 lat, 11 miesięcy i 13 dni co oznacza, że założyłem konto w poniedziałek, 28 kwietnia 2003. miałem wtedy niecałe 15 lat, potwierdzenie założenia konta przyszło pocztą tradycyjną; wtedy tak właśnie dzieciaki radziły sobie, żeby kupić konto premium do #tibia
#ciekawostki
  • 66
  • Odpowiedz
@varsaviak:

połowa z was pewnie tak jak i ja zakładała konta na nielegalu, bo o ile dobrze pamiętam, należało być pełnoletnim


Najlepsze jest, że założyłem konto jak miałem 15 lat, korzystałem z niego 2,5 roku, nabiłem ze 100 komentarzy i pół roku przed 18tką mi je zawiesili za to, że byłem niepełnoletni XD

2,5 roku bystrzakom zajęło odjęcie daty moich urodzin od aktualnej daty XD
  • Odpowiedz
@varsaviak: #!$%@?. pamietam jak brat kiedys, jeszcze na modemie, pokazal mi cos takiego jak allegro. dziwna wydala mi sie ta nazwa - jak czekolada z biedry xD no i jak to, licytuje sie rzeczy przez internet? ( _) o dziwo, konto mam dopiero od 17 lat, wiec musialem zakladac juz jako 18 latek, a pamietam ze kupowalem szajs jeszcze w gimbazie na poczatku lat 2000. pamietam tez,
  • Odpowiedz
  • 0
Mój pierwszy zakup to odbiornik irda do kompa, nawet nie pod usb tylko w płytę sie jakos wtykalo. Każdy chciał modyfikować ówczesne fony, albo mieć pilota do vplayera
  • Odpowiedz
Pamiętam jak szedłem na pocztę zrobić przelew żeby kupić Golda w tibii na allegro xd 2.5zl przelew kosztował i wpisywalo się nick postaci w tytule blankietu xd
  • Odpowiedz