Wpis z mikrobloga

To #!$%@? się i micromanagement jest jakoś potwierdzone czy to taka narracja którą ktoś rzucił na reddicie/twitterze/wykopie i zaczęła żyć własnym życiem?


@Brzychczy: Ja piszę z własnego doświadczenia zawodowego
A co do F1 - przecież nikt nie powie oficjalnie - "Lawrence przychodzi i zamiast powiedzieć coś konstruktywnego to rzuca odklejone od rzeczywistości argumenty i wszystkich naokoło #!$%@?", tylko plotki
@WypadlemZKajaka: @Wyrewolwerowanyrewolwer: no właśnie skąd lecą te plotki? Jakiś dziennikarz który ma kontakty o tym pisał czy sobie wykopki i redditorzy wymyślili narracje "bo ja miałem kiedyś szefa co mu z oczu tak samo patrzyło"? xD

Całkiem możliwe, że Stroll senior co sezon działa tak samo a tylko narracja się zmienia bo raz inżynierom poszło lepiej z budową bolidu a raz gorzej
Przy piwku wychodzą różne rzeczy, plotki krążą po padoku, czasami się coś przedostaje do szerszej publiczności.


@WypadlemZKajaka: No ja wiem, dlatego pytam czy któryś dziennikarz rzeczywiście mówił, że coś jest na rzeczy czy nie. To, że taka narracja istnieje, nie oznacza wcale że wyszła z paddoku, ludzie generalnie średnio lubią gościa co wepchał syna do samochodu więc jak nie idzie to pierwszy leci do krytyki, nie ważne czy słusznie

@Wyrewolwerowanyrewolwer nie
No ja wiem, dlatego pytam czy któryś dziennikarz rzeczywiście mówił, że coś jest na rzeczy czy nie


@Brzychczy: Wydaje mi się, że słyszałem o tym w eleven ale nie jestem sobie w stanie przypomnieć kto to powiedział, czy Sokół czy Smoczyński
@Brzychczy: Colin Kolles, właściciel zespołu WEC ByKolles i były dyrektor zarządzający Force India wytyka Strollowi wtykanie nosa w nieswoje sprawy, ale jego krytyka jest zdecydowanie szersza.

https://www.grandprix247.com/2022/03/31/kolles-aston-martin-wont-work-because-of-lawrence-stroll/

Otmar Szafnauer również co nieco powiedział:

https://the-race.com/formula-1/szafnauer-had-responsibilities-taken-away-from-me-at-aston/

To są najnowsze newsy, z tego roku. Podobne info wyszło kiedyś od kogoś z Williamsa.

Ale oba artykuły nie odnoszą się raczej bezpośrednio do "#!$%@? się Strolla". Z 2 strony w F1 nigdy nikt bezpośrednio nie mówi