Wpis z mikrobloga

Stuknęło mi 10 lat na wykopie () To co - 2x #rozdajo z pompą! Plusujcie bo do zgarnięcia 1 rzecz do wybrania do 200zł w moim sklepie. Druga wylosowana osoba dostaje paczkę niespodziankę, wysyłka oczywiście do paczkomatu. Losowanie za 24h, zielonki out, bezbecja też.
Dla chętnych by coś kupić na tydzień uruchamiam specjalny kupon "usuń konto" na -30% - dorzucam też tradycyjnie dla każdego kupującego wykopka świecący mały brelok jako gratis do paczki. Podsyłajcie znajomym, rodzinie i komu się da, kupon jest bez ograniczeń :)

Może mnie znacie, może nie ale to właśnie dzięki wykopowi uwierzyłem, że jestem w stanie otworzyć własny sklep internetowy i tworzyć dokładnie to, co wpadnie mi do głowy. Oczywiście że to nisza, ale przynajmniej robię wszystko na swoich własnych zasadach i robiąc dokładnie to co CZUJĘ.
Czasy są porąbane i mam świadomość, że to nie jest dobry okres na rękodzieło, ale w ostatnim oddechu po pandemii i jeszcze przed wojną udało mi się trochę poeksperymentować i mam parę ciekawych rzeczy którymi chcę się pochwalić:

Właśnie dodałem u siebie nową kolekcję Świecących Drzew
Do tego wróciłem do serii Atlantis która chyba zostanie u mnie na dłużej bo cholernie spodobała mi się taka forma, no i najważniejsze: Wrócił TRYT o który się zabijałem, którego pragnąłem, o którym marzyłem a który dalej mnie pokonuje, bo za każdym razem coś jest nie tak.
Od dwóch lat nie mam szczęścia do niego ale dalej dążę żeby coś z tego było, na szczęście dogaduję szczegóły ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodam poglądowe gify w komentarzach pod tym wpisem.

10 lat minęło na tym portalu. Najlepsze jest to, że to WY mnie stworzyliście, nie wstyd Wam? xD Trochę dziwnie, trochę melancholia a trochę #!$%@? - bo ten portal to idealna reprezentacja całej Polski jak dla mnie:
Założenia niezłe, potencjał ogromny, wykonanie tragiczne, kontakt z władzą utrudniony, wolność obecna ale na zasadach tejże władzy która jest nie do ruszenia. Kocham ale nienawidzę. Nienawidzę ale kocham, pewnie to znacie.

Ale to tutaj poznałem masę fajnych ludzi, to tutaj mogłem się uczyć i doskonalić i zadziwiająco to tutaj czuję się jak w internetowym podwórku za domem. Podwórko schowane oczywiście za masą czarnej listy i blokowanych hasztagów, ale nadal to moje podwórko.

Fajnie Was znać Wykopky, dzięki za te 10 wspólnych lat. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rekodzielo #rozkminkrzaka #wlasnafirma #dzialalnoscgospodarcza #sklepyinternetowe #rozdajo
bkwas - Stuknęło mi 10 lat na wykopie (ꖘ‸ꖘ) To co - 2x #rozdajo z pompą! Plusujcie bo...

źródło: comment_1649498275tnd4KcoQ92EOeZUy2LpHLD.jpg

Pobierz
  • 52
No i dla mnie najważniejsza zmiana:

Teraz przy każdej wrzucanej na moją stronę rzeczy, będzie filmik poglądowy w tym stylu który jest na gifie.
Dla mnie to duża zmiana - wolę pokazywać na filmie jak moje rzeczy wyglądają niż na zdjęciach które bardzo łatwo można przekłamać, albo nie pokazać niektórych szczegółów.

Póki co z paluchami, ale pracuję nad zmianą tego :)

I tak, wrócił TRYT! Na razie nie ma go dużo na
bkwas - No i dla mnie najważniejsza zmiana: 

Teraz przy każdej wrzucanej na moją s...

źródło: comment_1649499005wKb6MiwtQBLBpwO5fECgWe.jpg

Pobierz
@Temeris przeceniasz mnie, naprawdę - ale to cholernie miłe Mirku, dziekuję :)

Ja po ludzku po prostu chciałbym mieć dalej swój warsztat i grzebać w nim na pełen etat żeby wyżywać się twórczo. Nie wiem czemu tak mam ale taki styl życia mi bardzo pasuje.

Czy się uda nie wiem, ale cały czas do tego dążę - strasznie bym chciał siedzieć w tym na pełen etat, ale aktualnie moim największym marzeniem to
@bkwas: ziom, mam więcej szczęścia niż rozumu, bo akurat mi wyskoczyłeś. Zrobiłem mikro(mirko? XD) zakupy, ale jak wpadnie kolejny przelew, to poszukam czegoś fajniejszego.

Masz jakiś przykład bransolet? Bo widziałem kategorię na sklepie, ale teraz tam nic nie ma, a ciekawi mnie jakie pomysły miałeś z tym tematem :D
@ja-jasiek: Z bransoletkami nie szalałem i miałem dwie opcje:
- malutka galaktyka i totalny minimalizm
- bardziej masywna galaktyka bodajże 24mm + rzemienie.

Obie regulowane na patencie który zawsze stosuję przy wisiorkach, no i zakończone czarnymi koralami.

Ja sam od lat noszę bransoletki i chciałem poszaleć w temacie ale robienie ich mnie irytuje niestety i strasznie długo zajmuje sumarycznie. Wolę ten czas przeznaczać na wylewki :D

Ale spoko, dużo ludzi mnie
bkwas - @ja-jasiek: Z bransoletkami nie szalałem i miałem dwie opcje:
- malutka gala...

źródło: comment_1649504623FQOMGarc1NmL9GttpEAdPk.jpg

Pobierz
@ja-jasiek dam Ci znać jak będą dostępne :D Jutro się zresztą odezwę bo będę w warsztacie i nie wiem czy przypadkiem nie mam właśnie jednej "powypadkowej" bransolety którą mógłbym na szybko naprawić - dogadamy się :)