Wpis z mikrobloga

@Kulek1981: @Norskee: No dobra ale co z włączaniem ;d? Ładowanie po stacyjce pewnie ok. Ale co jak nie jeździsz kilka dni i się rozładuje i wyłączy? Klikać guzik by się włączył ? Czekać tą minutę aż się to stanie ;d? Co z internetem ? Wchodzisz do samochudu i udostępniasz internet?

Dlatego kupiłem używane radio z bt takie malutkie, wchodzę telefon paruje się sam z radyjkiem po bt i sam włącza
@Matti28: Też mam RT3 z JBL i chętnie bym to wymienił, ale kasa znowu poszła w naprawy czy opony ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Masz u siebie problemy z czujnikami parkowania albo grzaniem foteli?
I kiedyś patrzyłem na te radia to były problemy ze sterowaniem z kierownicy albo czymś innym, nie pamiętam już teraz. Jak jest obecnie? Działa wszystko?
@Argonzz: No to nie wiem czy deal dobry :P
Musisz opłacić kartę sim
Długo się włącza
Gdzie tu profity w stosunku do zwykłego radia ;d?
Chyba że ktoś cały czas na mapach jeździ to może to wygodniejsze niż telefon na uchwycie :P
@Norskee: Sam to przerabiałem w starym samochodzie i faktycznie chyba nawet na tablet nexus było specjalnie przygotowane oprogramowanie do sterowani samochodem itp itd do tego komplety ramek na 2din i rewelka
@Apocotokomu dobrze przemyslisz to mas tablet z LTE podłączony do radia, do tego kopia karty w tandemie korzystająca z tego samego internetu co nas w pakiecie do telefonu, w razie potrzeby mozna go sobie odczepić i zabrać, za audio ciągle odpowiada porządne radio
Same plusy