Wpis z mikrobloga

@Norskee: to czarne to faktycznie mikrofon? Taki duży to mógł być odbiornik GPS.

I gratulacje, ale serio kupiłeś to z alledrogo zamiast bezposrednio od majfrenda 300 zł taniej? :D
Kwestie gwarancji czy czemu?

Ale i tak gratulacje, sam sie powoli przymierzam.
te chińskie super radia mają taką jakość jak tablety po 200zł


@unitrax: Otóż nie tym razem :) ja mam takie za 370zł kupione w styczniu 2020, po dwóch latach i ok. 50 tys. km żadnej ryski, mrozy nie mrozy działa bdb., jakość bdb. Ani razu się nie zawiesiło :)

Wywaliłem ostatnio z innego samochodu radio vordon 8201a, które obecnie na promocji kosztuje 1099zł, w nim była rysa na rysie i ogólnie
@pejczi mam NBT.
Z tym że się dysk zyebał i jak wjeżdżam do niektórych miast to centralka wpada w pętlę restartów bo sektor z mapami jest uszkodzony.

A sam dysk jest zaszyfrowany i trzeba wymieniać całą centralkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norskee: według mnie w radiu w bluetooth za 50 zł jakość było bardzo dobra, ale miałem inne głośniki, tube i wzmacniacz xd
@Matti28: mam podobne w focusie, Isudara. Co prawda kosztowało mniej bo 1,2k dwa lata temu ale jestem mega zadowolony. Polecam żebyś ustawił sobie makro na telefonie (macro droid) by automatczynie telefon udostępniał internet po połączeniu BT z radiem. A ci co mówiłą "kurła radyjo z ądroidem za czysta można kupić" - powodzenia w użytkowaniu