Wpis z mikrobloga

@AlexR: No widzisz. Ty masz takie odczucia będąc Polakiem, to postaraj się chociaż częściowo zrozumieć myślenie kobiety (my jesteśmy dużo bardziej selektywne co do wyboru osób, z którymi chcemy uprawiać seks). Dodaj swoje myślenie + perspektywę kobiet i wyjdzie ci, że Polki naprawdę nie lubią czarnoskórych. Wyjątkiem są jakieś fetysze (których jest mało) i zdesperowane kobiety.
@Nowelizacja: kiedyś wbiłem na tindra jako czarnuszek, nudziło mi się;) nie przekonasz mnie, aczkolwiek daleki jestem do wkładania was wszystkich do jednego czarnego wora, dobranoc
A jesli uwazasz ze 30 zaczepek to malo to coz


@DryfWiatrowZachodnich: szczerze nie mam pojęcia jak to wygląda i ile to mało ile dużo, nie korzystałam, znam tylko z wykopowych opowieści. Po prostu duże azjatyckie miasto kojarzy mi się z miastem kilku milionowym, z obrzeżami pewnie kilkunastu... jak nie więcej
i takie wielkie branie jak z waszych opowieści nie pasuje mi do liczby 30 lajków na taką populację.
Nie dziwi mnie
@AlexR: Przecież większość czarnych bierze to co jest pod ręka. Łatwo, szybko, dużo. Może i maja wzięcie u zdesperowanych Karen albo takich co nikt ich nie dotknie. Jak najbardziej zgadzam się z @Nowelizacja i osobiście nie wyobrażam sobie czarnego. Ps. Taki sekret, laski tak naprawdę nie marzą o pale 20cm+ ( ͡° ͜ʖ ͡°) tu chodzi o technikę a nie poharatane jelita. :)
@AlexR: Co to za SCAM z tymi Azjatkami na FB Dating? Nie chodzi czasem o kryptowaluty czy jakieś inne cudowne inwestycje? Od razu da się to wyniuchać bo jak napisałem że nie mam WA i z tego nie korzystam to para została usunięta a nie wierzę żeby piękna 20 letnia Azjatka dała lajka komuś 40+. Co ciekawe jak sam dałem lajka to szybko otrzymywałem lajka i parę. Śmierdzi SCAM-em jak nic.