Wpis z mikrobloga

Fajny trening, ale troszkę przesadziłem heh lol ( ͡° ͜ʖ ͡°)

160 kg na ławie - PR.

Fajnie tak wycisnąć całkiem niezły przysiad ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie został miesiąc do zawodów, więc muszę się pilnować. Taki mały PR troszkę zaspokoi głód i będę łatwiej się trzymał założeń planu.

Co do samego wyciskania - widać, że sztanga mocno uciekła na twarz. Już przy 150 jest to widoczne, a przy 160 już bardzo. Mimo tego błędu udało się to wycisnąć, to daje nadzieję, że przy poprawieniu tego błędu siły byłoby na trochę więcej. Mimo PR jestem średnio zadowolony z tego jak to wyglądało. Nie mam pomysłu co mogę zmienić, żeby tego błędu się wystrzegać, chyba jedynie trenować ruch, myśleć o tym, żeby pchać "do przodu, w stronę brzucha" i opuścić trochę wyżej, bliżej głowy.
#mikrokoksy #silownia #latajacydywan #trojboj
DywanTv - Fajny trening, ale troszkę przesadziłem heh lol ( ͡° ͜ʖ ͡°)

160 kg na ła...
  • 31
  • Odpowiedz
@Johnnysins: Nie mam pojęcia jak to wyjdzie. Chciałbym wystartować za rok w niższej kategorii na zawodach czyli -93 kg. Bf nie mam pojęcia. Pewnie z 25-30% xd Ale bliżej 25 chyba. Na nogach i rękach nie mam dużo tłuszczu, głównie na brzuchu.
  • Odpowiedz
@Johnnysins: Pewnie sporo osób jest na bombie. Ale ja i moi znajomi i sporo osób, które znam lecą na sucho. Wiadomo, że od topowych wyników się odstaje, ale na bombę przyjdzie czas.

A na redukcji na pewno polecą siady w dół, nie ma co ukrywać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Johnnysins: Jak na standardy siłowni to świetne, na pewno topka i niewiele osób na siłce jest silniejszych od Ciebie. Jak na standardy samego trójboju to słabe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz