Wpis z mikrobloga

@Altru: Bardzo fajny gostek natomiast ilość sprzętu i materiałów jakie dostaje od sponsorów to są setki tysięcy - i nie chodzi, ze zazdroszczę ale potem pojawia się filmik jak wyremontować mała łazienkę i nagle bierze tam panele ścienne za 5k XD cała łazienka 2m2 potem za 50k
@Altru od czasu budowy domu mimo iż nie miałem żadnych większych problemów z ekipami jestem i tak uczulony na wszystkich jaśnie panów budowlańców. Jak zobaczą dom to od razu ceny z czapy. To nie jest fizyka kwantowa tylko prosta praca i jedynie do gładzi jak mają być na absolutnie zero trzeba dobrej ręki mimo iż materiał do kładzenia jest łatwy.
Z pomocą jego filmików zrobiliśmy remont łazienki. Bardzo szczery, nawet o swojej robocie potrafi powiedzieć, że mógł zrobić lepiej i w jaki sposób. To samo jeśli chodzi o sponsorów, nie ukrywa tego (w niczym to nie przeszkadza). Wielu Yutuberów mogłoby się od niego uczyć.
  • 44
@Altru pamiętam jak kiedyś na yt natrafiłem na film w stylu jak w pojedynkę na budowie przenosić płyty gk. Jeden kierownik majster jak się spruł w komentarzach, że autor filmu zdradza wiedzę tajemną, że kiedyś to trzeba było kilka lat za majstrem usługiwać żeby poznać taką wiedzę a ten na jutubach za friko lamus wykłada XD
bardzo szanuję ludzi, którzy dzielą się wiedzą za darmo


@bania656: z rzadka bo z rzadka, ale gdy oglądałem to i owo to klikałem w reklamy żeby złapał choć grosza, bo m.in. pokazywał akurat różnicę w kilku kołkach czym zaoszczędziłem trochę cebuli na dobieraniu odpowiednich []
@Altru: Do śniadanka w niedziele super, subuje oba kanały ( ͡° ͜ʖ ͡°) lubię go za szczerość ze mówi wprost ze coś mu nie wyszło albo ze robi coś na skróty, bez zbędnego EGO czy tam gwiazdorzenia, naprawdę fajny content i fajnie ze mu wyszło z kanałem