Wpis z mikrobloga

Wykształcenie, znajomość języków i bycie oczytanym ma znaczenie w budowaniu relacji - moje stanowisko w tej kwestii
Już po samym pisaniu z kobietami na Tinderze zaobserwowałem, że te które ukończyły studia, nawet najbardziej śmieszne i mało przyszłościowe kierunki, są znacznie bardziej elokwentne, wiedzą więcej o świecie, są bardziej świadome tego jak działa i wygląda świat.
Laski po zawodówce i tak dalej nie mają takiego intelektu, pomiędzy nimi a kobietami z dyplomem jest ogromna przepaść. Ich sposób pojmowania i przekazywania wiadomości jest bardzo prosty i ograniczony.
Być może za bardzo generalizuję i wkładam w tym momencie wszystkie kobiety bez studiów i dyplomu do jednego wora, i być może nie każda kobieta miała szansę zdobyć wykształcenie no ale sorry, miałem kontakt i z jedną grupą oraz drugą, te po studiach z wykształceniem wyższym i znajomością języków wpisują się bardziej w mój obraz kobiety.
I wychodząc na przeciw - tak, wykształcenie to nie wszystko, ale dla mnie ma ono znaczenie jeśli mówimy o budowaniu relacji.

#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 4