Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko214
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

803

Szefowa EBC o nowej walucie. "Cyfrowe euro jest konieczne dla naszego..."

Szefowa EBC o nowej walucie. "Cyfrowe euro jest konieczne dla naszego..."

- Powinniśmy być wyposażeni w cyfrową walutę, która pomoże nam bronić naszej suwerenności...

Tuschino
Tuschino
z
tvn24.pl
dodany: 11.02.2025, 08:39:06
  • #
    euro
  • #
    waluta
  • #
    waluty
  • #
    pieniadze
  • #
    ue
  • 239
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Szefowa EBC przyznaje, że nowe unijne cyfrowe euro – zostanie wykorzystane do narzucenia kontroli.
wiciuWw46_xD
z youtu.be
  • 138
Hołownia: a później likwidacja gotówki
Korda
z youtu.be
  • 107

Komentarze (239)

najlepsze

quattrofan
quattrofan
11.02.2025, 08:48:52 via Wykop
  • 735
"naszego dobra" - czytaj dobra politykierów i przestępców w białych rękawiczkach,a nie dobra ludu.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rav2
rav2
11.02.2025, 08:58:35 via Wykop
  • 235
@quattrofan: No przecież mówią naszego.

  • Odpowiedz
Farmazony_gadasz
Farmazony_gadasz
11.02.2025, 11:47:02 via Wykop
  • 75
@Niesondzem: Jesteś trollem czy idiotą?
  • Odpowiedz
N.....6
N.....6
konto usunięte 11.02.2025, 09:09:33 via Wykop
  • 386
N.....6

źródło: stempel

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ewolucja_myszowatych
ewolucja_myszowatych
11.02.2025, 11:24:15 via Wykop
  • 208
możnaby tej pani zrobić niespodziankę i założyć na twitterze stronę która publikuje gdzie pani jeździ, z kim się spotyka i co kupuje. I wtedy miałaby namiastkę tego euro, czyli systemu który ją monitoruje a ona nie może tego wyłączyć bo właścicielem jest nie ona. A strona oczywiście motywowana ekologią (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
N.....6
N.....6
konto usunięte 11.02.2025, 14:54:37 via Wykop
  • 31
@ewolucja_myszowatych: dobry pomysł
  • Odpowiedz
d.....e
konto usunięte 11.02.2025, 09:13:21 via Android
  • 297
szymon hołownia powiedział w radiu zet, że najpierw należy przyjąć euro, a następnie przejść na walutę cyfrową
o popisowcach z litości nawet nie wspominam
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Chris_Karczynski
Chris_Karczynski
11.02.2025, 11:20:54 via Wykop
  • 101
@deine_mattule: Ale dzień później mówił, że gotówka musi zostać, więc w sumie mu wierzę
  • Odpowiedz
Korda
Korda
11.02.2025, 11:53:43 via Wykop
  • 112
@Chris_Karczynski: I płakał jeszcze. Nie mógł kłamać. Przecież pracował w TV.
  • Odpowiedz
pablonzo
pablonzo
11.02.2025, 09:46:53 via Wykop
  • 219
Kolejna stara rura oderwana od rzeczywistości. niech s-------a.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sajmonm
sajmonm
11.02.2025, 13:08:11 via Wykop
  • 45
Kolejna stara rura oderwana od rzeczywistości. niech s-------a.


@pablonzo: Tutaj wiek nie gra roli, wszyscy posłusznie wykonują polecenia z góry. W naszym rodzimym piekiełku z takich usłużnych iditoów warto wymienić choćby Kotłownię czy Gramatykę - co ciekawe, obaj z jednej partii.
  • Odpowiedz
Lilac
Lilac
11.02.2025, 13:09:04 via Android
  • 20
@pablonzo: ciekawe kto ich opłaca jaka "fundacja"
  • Odpowiedz
lolek-lolkowsky-3
lolek-lolkowsky-3
11.02.2025, 11:26:19 via Android
  • 168
Gotówka = wolność! Każdy kto myśli inaczej, jest głupi albo niedoświadczony
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lolek-lolkowsky-3
lolek-lolkowsky-3
11.02.2025, 12:39:10 via Android
  • 37
@kristart bazar brzmi dobrze, nie mam nic przeciwko
  • Odpowiedz
lolek-lolkowsky-3
lolek-lolkowsky-3
11.02.2025, 12:59:55 via Android
  • 29
@kristart widzę, że świetnie znajdujesz problem na każde rozwiązanie 😉 pozdrawiam
  • Odpowiedz
N.....k
N.....k
konto usunięte 11.02.2025, 08:44:22 via Wykop
  • 99
babci lobbysta powiedział ze to "dla naszego dobra" i to teraz wszędzie powtarza... niewiedząc o co dokladnie chodzi.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

terravar
terravar
terravar
11.02.2025, 10:50:43 via Wykop
  • 52
@Naparstek: Dokładnie franca wie o co chodzi. Dla jej i reszty tych pasożytów dobra. Kolejny zamordyzm.
  • Odpowiedz
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
11.02.2025, 11:00:03 via Wykop
  • 52
@Naparstek: Doskonale wie. Coś Ci się nie spodoba, napiszesz źle o nich w internecie i cyk brak dostępu do konta na miesiąc. Nie popłacisz zobowiązań, lekarzy, zakupów to drugi raz powstrzymasz palce przed pisaniem prawdy.
  • Odpowiedz
saint
saint
11.02.2025, 09:55:24 via Wypiek
  • 73
Pewnie chodzi jej o cyfrowe wgasające euro jak nie wydasz to przepada jak w Chinach ¯\(ツ)/¯
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SpasticInk
SpasticInk
11.02.2025, 13:27:01 via Wykop
  • 30
@saint: cyfrowy neokomunizm. Cyfrowy pieniądz, z datą ważności, do tego przypisany do twojego kredytu społecznego czy tam carbon points. Brak akumulacji oszczędności. Masz być biedny i pożyć tylko tyle ile ci pozwoli rząd
  • Odpowiedz
kubako
kubako
11.02.2025, 14:05:58 via Wykop
  • 11
Cyfrowy pieniądz,


@SpasticInk: cyfrowy owszem, ale to już nie pieniądz. Kiedyś mieliśmy kartki na mięso i inne rzeczy i to bardziej w tę stronę idzie.
Likwidacja gotówki to tak naprawdę likwidacja pieniądza, bo to co przyjdzie potem pomimo podobnej nazwy będzie miało zupełnie inne zasady działania.
  • Odpowiedz
dziacha
dziacha
dziacha
11.02.2025, 10:21:13 via Wykop
  • 59
To co? Znowu na popis, nie? xD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WujkoDobraRada
WujkoDobraRada
WujkoDobraRada
11.02.2025, 13:18:31 via Wykop
  • 18
To co? Znowu na popis, nie? xD


@dziacha: oczywiście, synek, kto ci tyle doł. Wszystko mam porobione, nawet mamy ficyt. Za poprzednich był deficyt a teraz jest ficyt.
  • Odpowiedz
Cyjanek_i_Szczescie
Cyjanek_i_Szczescie
11.02.2025, 14:40:32 via Wykop
  • 3
"haha popis" a jest jakaś alternatywa dla przeciętnego Polaka? Co, może Konfa? Lewica? Lmao xD


@gryyyn: Tak, konfa. Zrozum - nie masz dosłownie żadnej dobrej partii w Polsce i oddając swój głos w wyborach, nie możesz oczekiwać księcia na białym koniu. Zapomnij po prostu.

A z obecnych partii politycznych, w miarę sensowna i w miarę ogarnięta - a jednocześnie nie będąca popisem, który się delikatnie mówiąc - nie sprawdził, jest
  • Odpowiedz
el_luchador
el_luchador
11.02.2025, 11:27:03 via Wykop
  • 34
Suwerennosci czego? Eu czy krajow czlonkowskich? Co ta stara motyka p------i
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kibishi
Kibishi
Kibishi
11.02.2025, 11:37:55 via Wykop
  • 15
Suwerennosci czego?


@el_luchador: Polityków.
  • Odpowiedz
123_
123_
12.02.2025, 09:46:20 via Wykop
  • 3
@el_luchador: "Suwerenność" to nowe opakowanie dla cenzury. Zakładam, że cyfrowe euro wejdzie w jednej paczce z paszportem śladu węglowego i cyfrowym ID śledzącym każdy ruch w sieci, które próbują przepchnąć od 2017 roku. Mam nadzieję, że na starym kontynencie uda się wzniecić ruch Make Europe Great Again i zniszczyć Zielono-Lewacki Ład.
  • Odpowiedz
amath
amath
amath
11.02.2025, 11:38:41 via Wykop
  • 32
zwróciliście uwagę, że zawsze chodzi o

obronę demokracji
obronę zachodnich wartości
obronę wolności
obronę suwerenności
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SpasticInk
SpasticInk
11.02.2025, 13:43:25 via Wykop
  • 26
zwróciliście uwagę, że zawsze chodzi o


obronę demokracji

obronę zachodnich wartości

obronę wolności

obronę suwerenności
SpasticInk - >zwróciliście uwagę, że zawsze chodzi o

obronę demokracji
obronę zachod...

źródło: 2b6a78d6d2209e2e2b2274c7431208d446e8c89074dd19539606690a36d6dfd8

Pobierz
  • Odpowiedz
killer87
killer87
killer87
11.02.2025, 13:47:27 via Wykop
  • 9
@amath:
I tak p------ą ci ludzie, którzy nie są wybrani w demokratycznych głosowaniach tylko siedzą na najwyższych stanowiskach w UE z nadania politycznego xD

Ten cały Biezmienow czy jak mu tam naprawdę było dokładnie opowiedział na swoich wykładach o tych mechanizmach używanych przez komunistów. I praktycznie wszystko o czym mówił się dzieje w Europie od kilku dekad.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Hity

tygodnia

Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
3624
Drogowy szeryf w Porsche.
Drogowy szeryf w Porsche.
3154
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
2973
Adwokat od "trumny na kółkach" zatrzymany!
Adwokat od "trumny na kółkach" zatrzymany!
2544
Czego nie pokazał Polsat
Czego nie pokazał Polsat
2595
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #euro2024
  • #pilkanozna
  • #mecz
  • #waluty
  • #pieniadze
  • #polska
  • #house
  • #heheszki
  • #dolar
  • #gospodarka
  • #europa
  • #reprezentacja
  • #finanse
  • #gielda
  • #usd

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking