Wpis z mikrobloga

Właśnie stałem się wrogiem rodziny numer jeden.

Miejsce akcji: dom w pścimiu dolnym kolonii
Bohaterowie: ja+rodzice, a właściwie tylko matka bo ojciec prawie nigdy się odzywa

R: Orban dobrze robi, robi dobrze dla Węgrów, trzeba żyć dobrze z sąsiadami a nie że wojna, POLACY już UCIEKAJĄ na Węgry bo Węgry jedyne bezpieczne bo silna władza
J: Orban to debil i myślenie o uciekaniu tam to ostatnia rzecz jaką powinniśmy mieć w głowie
R: trzeba nakupować złota, złotej biżuterii żeby było cokolwiek z wartością jak przyjdzie uciekać
J: to marnowanie pieniędzy, jak dadzą Wam pół godziny na spakowanie to to złoto będzie pierwszym co stracicie
R: Ty to już do reszty głupi jesteś
J: Charków na wschodzie Ukrainy najbardziej pro-rosyjskie miasto a ludzie wymordowani albo wywiezieni na Sachalin kilka tysięcy kilometrów od domu

Tylko u mnie w domu takie dylematy? Matka naoglądała się dziwnych kanałów informacyjnych na youtubie i nie jest nie do zniesienia

#wojna #ukraina #rosja
  • 14
@Fermiol: jak chcesz to kupuj złoto. Teoretycznie to niezaprzeczalny interes CHYBA ŻE rzadko kiedy kupowałeś złoto albo prawie nigdy, dopiero przy sprzedaży może się okazać że zostało się oszukanym

Dolar lepszy ale pewnie też lepiej z banku go dostać niż z kantoru, bo żeby podróbki nie dostać
@smutny_login: łączę się w bólu. Mam wieczną wojnę z ojcem bo jest szurem i cały czas #!$%@?, że a to szczepionki złe, a to wielka lechia, a to znowu izrael chce utworzyć państwo żydowskie na ukrainie i dlatego mamy wojnę