Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak nazywa się lęk przed pracą? Nie mieszkam w dużym mieście więc też nie ma dużego wyboru, jednak gdy widzę interesujące ogłoszenie to już myślę o tym czy dostanę wolne na kilka godzin za kilka miesięcy bo mam wizytę u lekarza, co jak będę musiał iść na badania innego dnia czy do innego lekarza a na nfz to jest zazwyczaj w godzinach pracy itd. Mam chore jelita i mogą się zdarzyć dni że będę musiał często korzystać z toalety i w jaki sposób zostanie to odebrane, i przez takie rzeczy tkwię w #neet i #przegryw. :(. Dobra była by praca zdalna, ale jedyne co mógłbym robić to naganiać ludzi przez tel a to chyba najgorsza praca #praca #pracabaza #wzjg #crohn

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #624e0a96dd57b671078aa482
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
Mam chore jelita i mogą się zdarzyć dni że będę musiał często korzystać z toalety i w jaki sposób zostanie to odebrane,


@AnonimoweMirkoWyznania: No tak, w końcu w każdej normalnej firmie szef stoi ze stoperem pod drzwiami kibla i notuje kto ile tam siedzi.

Myślę, że za dużo myślisz i za dużo kombinujesz. ŻADEN szef (może oprócz jakiegoś ultra Januszexa) nie będzie robić problemów z częstych wizyt w toalecie czy lekarskich.
BiałyDegenerat: Ja bym o tym powiedział jeszcze na etapie rekrutacji. Nie ma sensu abyś odpuszczał chodzenie na rozmowy, bo zgnusniejesz do reszty. Może akurat trafi się pracodawca, który mimo to cie zatrudni. Poza tym są urlopy na żądanie, jak masz już umówione wizyty to też możesz o nich poinformować. Przecież jakby co to nie walisz w bambuko, na wszystko masz kwity od lekarza.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua