Wpis z mikrobloga

@sunlifter: Obiektywnie rzecz biorąc w naszym kraju to nie są małe pieniądze bo większość obywateli zarabia mniej od średniej, a jest to około 150% średniej krajowej. Wiem, że tutaj jest mnóstwo pracowników IT i dla nich to nie są duże pieniądze ale większość nigdy takich zarobków nie zobaczy.
  • Odpowiedz
to 8k miesięcznie, sam sobie odpowiedz


@sunlifter: dla zwykłego pracującego Polaka to bardzo dużo, ale dla bezrobotnego wykopka, który żyje jeszcze na koszt rodziców, ale marzy o zarabianiu 15k na start z programowania, to marne grosze ledwie starczające na życie jak człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kolczaneiro: Dzięki, nie słyszałem o tym wcześniej. W sumie można powiedzieć że uniwersalne, choć ile kobiet w Polsce, jeżeli nie interesuje się motoryzacją wie które auto ma 600 kunia? xD
  • Odpowiedz
to 8k miesięcznie, sam sobie odpowiedz


@sunlifter: Nadal nie wiem :D
Komuś 8k starczy, komuś nie. Ktoś ma ambicje na ponad, ktoś ma ambicja na tyle, ktoś ma ambicje na mniej - bo kasa nie dla każ∂ego jest najważniejsza.
Dla mnie to mało, co najmniej 2 razy za mało netto.. ale się z nikogo śmiać nie będę jak ktoś chce zarabiać mniej i mu wystarczy ;) Nie każdy musi zapieprzać
  • Odpowiedz
no to chyba z uwzględnieniem azjatów
chociaż google wypluwa picrel
nwm mi moje 16-17 wydaje się optycznie małe i ciężko mi ogarnąć że typowy penis miałby być jeszcze wyraźnie mniejszy
a już tym bardziej że (ten jeszcze mniejszy niż mój) miałby być atrakcyjny/pożądany i stanowić zaletę na poziomie np 10%bf albo 3-krotności mediany zarobków

@Kolczaneiro:
Chodtok - no to chyba z uwzględnieniem azjatów 
chociaż google wypluwa picrel 
nwm ...

źródło: comment_1649502026QsKDqftYQb699bP3q7bG5w.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz