Wpis z mikrobloga

@dziadeq: meh, i tak za pozno. Ale zakladalem spadek stop tak za 2 lata, wiec w okresie piecioletnim moglbym byc nadal na plus. Ale putin wydymal moja strategie bez wazeliny xD

Z drugiej strony, jak przeciek o podwyzce wiborow sie sprawdzi, to za dwa tygodnie 6m przebije moja stałe ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@fortySeven: stopy na obecnym poziomie mogą się utrzymać maks rok. Nie jest możliwe trzymanie takich stop dłużej w sytuacji pokryzysowej, no chyba, ze chcemy zadusić całkowicie gospodarkę. Stopy nie wpływają tylko na hipoteki.

Wiec wstrzymałbym się z tym wyliczeniem kto więcej straci bo może się okazać, ze zostaniesz za dwa lata z tymi stałymi ratami i ograniczonymi możliwościami refinansowania jak Himilsbach z angielskim ;)
stopy na obecnym poziomie mogą się utrzymać maks rok


@pawelczixd: mam 5.7, nie sadze, ze w ciagu roku spadnie ponizej. Podejscie od ruskoch surowccow bedzie kosztowac, co bedzoe napędzać nadal inflację. Zreszta, obecna sytuacja jest tak wyjątkowa, ze ciężko byc pewnym czegokolwiek

No i u mnie dochodzi to, ze mam kredyt troszke wiekszy niz większość ludzi. I o ile wzrost o 3k mnie nie bolal, tak wolalem uniknac sytuacji, kiedy wzrosnie