Wpis z mikrobloga

Siemka, mam takie pytanko z ciekawości ile płacicie za miejsce parkingowe lub wynajem garażu i z jakiego miasta jesteście? Albo ile u was kosztuje jeśli nie wynajmujecie? Ja mam okazje wynająć za 90zl/msc miejsce na prywatnej posesji pod chmurką, i jestem praktycznie zdecydowany bo zmieniłem nie dawno samochód a mój poprzedni samochód wyglądał tak jak na zdjęciu i sprawcy nieuchwycono, a to przez to ze był zaparkowany na parkingu publicznym. #pytanie #pytaniedoeksperta #motoryzacja #parkowanie
Undying - Siemka, mam takie pytanko z ciekawości ile płacicie za miejsce parkingowe l...

źródło: comment_1649341520j8kPA3EOBXOLIffk4ShbMX.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gacek_: #!$%@? śmieci ludzkie, poprzednie auto też miałem poobijane z każdej strony od drzwi, z jednej strony szlif oczywiście. Na nowym mam korektę lakieru i ceramikę, oczywiście od drzwi też już poobijane. Nie ważne czy stawiasz na strzeżonym. Zaparkujesz pod marketem to #!$%@? wieśniaki ocierają się o lakier dupami w jeansach, torebkami, kurtkami, drzwiami, największe asy nawet zaprą sklepowy wózek o auto. Dlatego jak widzę, że ktoś mi zaprze swoje
  • Odpowiedz