Wpis z mikrobloga

Jakbym był PiS-owcem to bym się chyba zapadł pod ziemię xD.

1. UE okazała się stanowcza i zjednoczona
2. Orban okazał się ruskim agentem
3. Watykan apeluje o zawieszenie wsparcia militarnego dla Ukrainy

Przecież PiS-owski świat zawalił się jak pieprzony domek z kart xD. Z elementów ich ideologii pozostała już tylko korupcja i nepotyzm.

#bekazpisu #tvpis #wojna #oswiadczenie #bekazkatoli #wegry #polityka
  • 63
@Disegno: W dniu wybuchu wojny papież rozmawiał z ambasadorem rosyjskim odnośnie zaprzestania działań wojennych. + ten artykuł co Bordo wysłał. Ponadto, żeby było ciekawiej, wczoraj papież mówił o tym, że ONZ jest bezużyteczne (w kontekście zbrodni wojennych w Buczy).

To, że nie słyszałeś o tym, to prawdopodobnie rezultat ruskiej propagandy, która uderza w punkty, które mogą podzielić społeczeństwo — a więc obok polityki również i KK — w końcu Polska jest
Przecież PiS-owski świat zawalił się jak pieprzony domek z kart xD.


@Disegno: Chyba twój xD Bozia w szkółkach jest, pincet jest, szkalowanie gejów jest, propaganda kręci się aż się telewizory grzeją. W następnych wyborach przewiduje z 45% dla PiSu
W dniu wybuchu wojny papież rozmawiał z ambasadorem rosyjskim


@Brn1129: Ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie. Zapytałem, czy papież potępił agresję Rosji na Ukrainę.

@Dr-Livingstone: W Twoim źródle nie ma nic na temat tego, że papież jasno określił kto kogo ma przestać atakować.
bo zaczęło się od tego, że "zaraz się poddadzą, więc nie warto pomagać" od Niemców


@Shatter: W TVP Info tak mówią? Pytam serio, bo nie wiem kto wymyślił ten idiotyczny spin - PiS, czy Konfederacja?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Disegno: Ale ze niby co ci się nie zgadza? Ty każdego nazywasz pisowcem albo w ogóle upolitycznionym tyoem, jak ci burzy koncepcję? Niemcy do 27 lutego zachowywały wstrzemięźliwość, żeby niepotrzebnie nie robić sobie pod górkę. Potem nie chciały rezygnować z gazu.
Kto o tym mówił? Skąd mam wiedzieć, to było półtora miesiąca temu. Albo mówił to któryś z gości Zychowicza, albo któryś z gości Rosiaka, albo któryś z gości w Polsat
pan bartosiak


@Shatter: Ok, nie mam więcej pytań. Generalnie interesują mnie fakty, a nie political-fiction pana Bartosiaka. A fakt jest taki, że Niemcy dostarczają broń, a Unia mówi stanowczo jednym głosem.
@Shatter: Ale ogarniasz to, że można mówić ,,nie damy żadnej broni, kochamy putina" i jednocześnie pakować do ciężarówek sprzęt bojowy na Ukrainę? Tak właśnie zrobiły Niemcy. Ja wiem, że to nie nasz styl, bo u nas bije się pianę przez tydzień na Twitterze, że myśliwce już kurła startujo, a potem gówno z tego wychodzi, no ale cóż.

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/media-niemcy-po-cichu-przekazaly-ukrainie-bron-za-prawie-38-mln-euro/zczgjbf
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Disegno: nie interesują cie nieoficjalne informacje od typów od geopolityki, ale nieoficjalne przecieki niemieckiej gazety już są ok?
No i nawet jeśli założymy, że to fakt, to... W pierwszych dwóch tygodniach, to nie znaczy od pierwszego dnia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Disegno: to, że jest masa sprzętu to fakt.
To, że Niemcy go tam nie wysłali od razu to też fakt.
Ja nie wiem, czy to sobie żartujesz, czy co?
W ciągu pierwszych dwóch tygodni, to znaczy do 10 marca, pierwszy transport mógł wyjechać 9 marca i nadal oznaczałoby to "w ciągu pierwszych dwóch tygodni.
Skoro oficjalne informacje są takie, że Niemcy nie chciały wysyłać sprzętu do 26 lutego, to nie wiem
W ciągu pierwszych dwóch tygodni, to znaczy do 10 marca, pierwszy transport mógł wyjechać 9 marca i nadal oznaczałoby to "w ciągu pierwszych dwóch tygodni.


@Shatter: Albo 24 lutego.

po drodze jeszcze próbować jakiś uderzać w Polskę (nie wiadomo po co)


@Shatter: Uderzaniem w Polskę jest uderzanie w anty-unijne struny bo ,,hurr durr niemcy", czyli to co Ty robisz (nie wiadomo przez kogo inspirowany).

A jak już jesteśmy przy Polsce,