Wpis z mikrobloga

@Antorus: Cóż, jak pisałem wcześniej w systemie ratingowym pewnie jest dużo luk które da się wykorzystać. Możliwe też, że wobec starszych gier organizacje były bardziej pobłażliwe, bo grafika była jaka była. Czytałem tylko artykuł na ten temat, nie zgłębiałem się jakoś bardziej w te ratingi, ale pewnie jest jakieś wytłumaczenie czemu w Deus Ex się tak dało xD
  • Odpowiedz
to w sumie ciekawe że Fallout 2 dostał pegi 16 jak tam nie tylko da się strzelać do dzieci, ale też jak zabijesz guwniaki stojące przy drzwiach baru w Norze to przestaną cię okradać


@EissIckedouw: Fallout 1/2 na niektórych rynkach był w ocenzurowanej wersji bez dzieci. Na pewno było tak w Europie.
My o tym nie wiemy, bo każdy grał w Fallouta z CD-Action, dodany był w latach 1999/2000. Mogę
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Muszą być przepisy żeby nawet nie próbowali się z tym przebijać na rynek głównego nurtu. Ale to nie oznacza, że takich gier nie ma. Są ale nie robi się im reklam sprzedażowych czy są tzw niedozwolone i trudno dostępne. Raz takie g---o widziałam więcej nie chce i reszcie graczy zdecydowanie odradzam klikanie w takie "gierki".
  • Odpowiedz