Wpis z mikrobloga

@Damianowski: 7h to dużo, ale jak to pierwszy kontakt z soulsami to nie ma się co dziwić, grając ponownie dotarłbyś tam pewnie w 30min, a level masz dalej niski, ale robiąc progres zyskasz więcej dusz i szybko wbijesz sobie większy, naturalny progres ( ͡° ͜ʖ ͡°) niedaleko za tą lokacją będziesz mieć możliwość zrobić respec statów, więc póki tam nie dotrzesz to sobie testuj różną broń czy
zobaczę jak to przejdę


@Damianowski: ogólnie co musisz wiedzieć na start, a czego być może nikt Ci nie powiedział to: zawsze wyczerpuj do końca dialog z NPC, czytaj opisy przedmiotów i czytaj wiadomości od innych graczy... wciąż pozostawia to mnóstwo mechanik do poznania i ogrom sekretów do odkrycia, ale dialogi, opisy i wiadomości często sporo wnoszą do rozgrywki
@tarkaz: o dziwo na razie mój build zaczął sprzyjać teraz i mniej więcej opracowałem sobie technikę tego topora xD
No ale zobaczymy później, na razie kładę na hita lub dwa prawie wszystkich. Przeciążony też nie jestem więc jestem wiotki i gibki XD

Najwięcej czasu zajmuje mi gubienie sie i szukanie wszystkiego, bo nie chce nic ominąć, choć pewnie i tak sporo ominąłem XD
@Damianowski: broń początkowa jest okej, a topór to męska rzecz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale znajdziesz sporo innej broni i zawsze może trafić się coś lepszego, także warto patrzeć na staty i próbować różnego movestu... co do mijania to narazie na spokojnie, ta pierwsza lokacja po hub-worldzie jest na rozgrzewkę, od tej osady nieumarłych zaczynają się typowe soulsy, gdzie można iść w różnych kierunkach i łatwo coś
@Damianowski: no i dobrze, ale wiem że ludzie mają takie podejście "ola boga tak daleko zaszedłem, zdechłem i wszystko na nic", levele to tylko levele, najważniejsze jest dokładnie eksplorować, ulepszać broń, nauczyć się grać, wyrobić sobie swój playstyle
@Damianowski: Taka rada, nie ulepszaj wielu typów broni na raz, bo szybko zabraknie ci zasobów. W tej lokacji jest bodajże postać z klatką do której można wejść. Sam ukończyłem tytuł przy chyba jakiś 50-60h(wraz z dodatkami) i jak dla mnie 9/10.