Wpis z mikrobloga

Wykop pomusz, przyszło mi listowne polecenie stawiennictwa na komendzie w celu przesłuchania w charakterze świadka z art. 287 KK ust. 1 Spotkał się ktoś z was z takim zarzutem czego to może dotyczyć? Analizuje całe moje życie i nie przypominam sobie żebym uczestniczył w jakimś przekręcie komputerowym. Ja dobry chłopak co zawsze dzień dobry sąsiadowi powiedział.
#policja #prawo
  • 8
@Hooyvdoope: Dostałem takie samo jakoś dwa lata temu. Okazało się, że gość od którego kupowałem ma allegro X lat temu pakiety kart do hearthstone sprzedawał też lipne klucze do windowsa. Nie wierzę, że byłem losowym wyborem policji, więc ściągnęli pewnie na przesłuchanie dziesiątki jego klientów klientów.

Policjant pytał co to hearthstone, czy wiedziałem coś o kluczach do windowsa, powiedział że on tylko w Heroes 3 czasem gra i nigdy więcej o
@upiordliwy: @Zmuszonydorejestracji: @wutermelon: @wlhmw: Odpowiedzieliscie mi więc może będziecie ciekawi. Zadzwoniłem do Pani Bagietmajster i zapytałem o co chodzi. Odpowiedziała, że złapali ludzi, którzy wysłali SMSy z linkami do scamow typu niedopłatą za energię, nadpłata za internet itp. Szukają teraz osób poszkodowanych, a mój numer mieli w bazie danych jako osoby do której taki SMS przyszedł.
Tez kiedyś coś takiego miałem tylko w jego innej formie. Do mojej Bogu ducha winnej matki wpadły 3 bagiety w poszukiwaniu syna. Niestety dla niej mieszkałem pod innym adresem. Okazało się, ze kupiłem kradzioną kurtke na olx. :D