Wpis z mikrobloga

Siemanko, wlasnie kupilem total wara warhammera 1 na steamie. Za miesiąc, dwa zamierzam dokupic dwójkę. Warto odpalac jedynke? Mozna sie pobawić w jakieś swobodne bitwy, strategie? Bo z tego co widze to na reddicie doslownie WSZYSCY proponuja, zeby nie grać w jedynkę, tylko zainstalować odrazu dwójkę i zacząć grać w tą wielką kampanię. Szczerze, patrze na te mapę z jedynki i nie jest wcale ona mała.. Co myslicie?
#totalwar
  • 4
@gesiu96: Z serią Total War zawsze chciałem się zaprzyjaźnić ale jakoś ciągle było mi z nią nie po drodze, bardziej byłem fanem Civilization. Ale w ostatnich miesiącach zaczęło nieco wciągać i gram od czasu do czasu. A że długo było mi z nią nie po drodze, to mam zaległości. Mając wszystkie 3 części Warhammera ostatnie, co grałem całkiem niedawno, to kampania w W1 jako Karl Franz. Fakt, że mając wszystkie części
@gesiu96 jak najbardziej, pod niektórymi względami to lepsza gra niż TW Warhammer 1. Odpal parę bitew żeby zapoznać się z zaklęciami itd i ze dwie kampanie, zobaczysz co i jak.