Wpis z mikrobloga

Czy zapytać kobietę, co o mnie myśli po tych paru spotkaniach, jest normalne czy cringe?

Czy raczej wieje desperacją, brakiem zdecydowania na pierwszy gest/krok, brakiem pewności siebie, i tylko może Ją odstraszyć?

Co różowe myślicie o kolesiu, kiedy zadaje Wam takie pytanie?

#tinder #badoo #zwiazki #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co o mnie myśli


@Krajczar: a skąd gwarancja że powie prawdę? Patrz na zachowanie a nie to co mówi. A zwłaszcza jak ma mówić co myśli... bosz, rozkminiać myśli jakiejś różowej... chłopie, ogarnij się.
  • Odpowiedz
@Krajczar:
Wykopek sądzi, że laska na Tinderze pisze i spotyka się tylko z nim, no nie znałem, naprawdę.
Teraz ci zniszczę światopogląd: bardzo prawdopodobne, że laska utrzymuje kontakt taki czy inny z innymi facetami których poznała na tej apce.
Ale skoro było już kilka spotkań za wami i kontakcik się rozwija to chyba znasz odpowiedź na swoje pytanie.
  • Odpowiedz
@Krajczar: Według mnie nie ma nic złego w tym pytaniu, ale ja jestem trochę autystyczna i bardzo lubię szczerość, pytania i odpowiedzi wprost i tego typu rzeczy, więc nie wiem, czy mój komentarz powinieneś brać pod uwagę xD Ale skoro piszą, że krindż, to może spróbuj inaczej sformułować pytanie albo zapytać, co ogólnie myśli o całej znajomości.
  • Odpowiedz
@Krajczar: Wszystko zależy w jaki sposób o to zapytasz. Samo pytanie jest spoko, bo jest dość zaskakujące dla laski i często może ją zbić z tropu i dzięki temu ciekawe rzeczy mogą wyniknąć. Tylko bez żadnego proszenia milion razy żeby była szczera i że jesteś gotowy na cała prawdę, ble ble ble. Na luzie do tego podejdź.
No i szykuj się na to że ona na 95% zada Ci zwrotnie
  • Odpowiedz