Wpis z mikrobloga

Co wchodzę na wykop to jeden jest w Singapurze, laska na Karaibach, Ty w Salwatorze, gościu w Indiach karmi małpy i zakłada piece. Jest tu ktoś w ogóle jeszcze z Polski czy sama zostałam?
  • Odpowiedz
@szarley: Robię według poradników. Zrobiłem profil płatności na Salwador, wybrałem go na koncie Google, ale w sklepie dalej jest Polska. Czyściłem dane aplikacji itd.
  • Odpowiedz
@qwertee to jest Problem a raczej idiotyzm programisty. Nie tak się robi sprawdzenie geolokalizacji... Tak samo jest z niemiecką aplikacją KFC - powodzenia zainstalować ją na nie niemieckim systemie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@qwertee: Dodaj w telefonie drugie konto google założone na Salvador. W google Play możesz przełączać między kontami, jednak zainstalowane apki działają na obu. Jeśli zmienisz główne konto na inną lokalizację to przez 12 miesięcy nie będziesz mógł wrócić.
  • Odpowiedz
Co wchodzę na wykop to jeden jest w Singapurze, laska na Karaibach, Ty w Salwatorze, gościu w Indiach karmi małpy i zakłada piece. Jest tu ktoś w ogóle jeszcze z Polski czy sama zostałam?


@arinkao: nie zapomnij zgasić światła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@arinkao: Ja przeprowadziłam się do Los Angeles w 2015 roku, po 7 latach ciężkiej pracy i przeżyciu wielu przygód które niektórzy by nazwali filmowymi doszłam do pierwszego miliona, i teraz kupiłam sobie domek na wzgórzu, ale #!$%@? mnie oświetlenie tego głupiego znaku za nim, bo przez to musiałam rolety antywłamaniowe zamontować bo tylko one nie przepuszczają światła. Jednak pomimo tych niedogodności widok na śródmieście Los Angeles każdego poranka jest tego wart.
Ziom166 - @arinkao: Ja przeprowadziłam się do Los Angeles w 2015 roku, po 7 latach ci...

źródło: comment_1649240552TtwJseygv0m9FBROXKapGo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz