Wpis z mikrobloga

Niektóre laski naprawdę p----------o na punkcie dzieci. Niemal nie ma tygodnia żeby moja żona nie dostała pytania o to kiedy ona urodzi.
Masz już 30 lat, kiedy dziecko?
Masz męża od 5 lat, kiedy dziecko?
Nie czekaj za długo. etc. itd. itp.

No zajoba można dostać. Ale moja różowa sobie z tymi pytaniami poradzi. Ot, p-------a się trochę i tyle.

Ale co jak trafi się kobieta, która chce mieć dziecko i nie może? Stara się 2, 3, 4 rok? Niedawno straciła ciążę? Tym można zrobić dużą krzywdę.

No ja p------e #rozowepaski ogarnijcie siebie i koleżanki, które takie pytania zadają.


#dzieci #rodzicielstwo #zalesie
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@buczubuczu: wiadomo że ząbkowanie czy inne tego typu akcje to żadna przyjemność ale tu nie chodzi o wymianę doświadczeń tylko typowe straszenie "zobaczysz zobaczysz jak będzie fajnie" które nie wiadomo co ma na celu. Zrazić nas do dziecka czy ki c--j. Mocne są też rady co i jak robić a jeszcze przed dzieckiem ogarnelismy że wszystkie możliwe błędy n----------ą przy tym dziecku xd typu włączony cały czas tv bo on
  • Odpowiedz
Ale co jak trafi się kobieta, która chce mieć dziecko i nie może? Stara się 2, 3, 4 rok? Niedawno straciła ciążę? Tym można zrobić dużą krzywdę.


@Wycu91: o takich kobietach się wie
  • Odpowiedz
@Wycu91: zgadzam się z tym postem w 100%. Chodzę od czasu do czasu do biura i za każdym razem jest temat nie tylko ciąż, ale i ich zapobieganiu czy szczegóły wizyt u ginekologów. Rzygam tym wszytskim, a najbardziej mnie wkurza jedna bardzo wybitna koleżanka, która nie dość, że nie wie co to prywatność, to jeszcze wszystkich przekonuje, że w ciążę nie chce zajść bo dzieci są be, a kupuje na
  • Odpowiedz
@Wycu91 Chyba trzeba spławiać wprost, odburknąć, że to nie jej interes i tyle. Co za z-----i ludzie, aż się w-------m bo sam sobie to przypomniałem. My akurat mamy dziecko i chcieliśmy je mieć, ale takie pytania od ciotek i babek i tak w-------y mnie niemiłosiernie, bo to nie ich k---a interes. O takich rzeczach mogę rozmawiać z kimś dla mnie bliskim a nie z ciotka która widzę na wielkanoc i boże
  • Odpowiedz
@Wycu91: sory ale ludzie maja racje. Z dziecmi sie nie czeka bo bardzo prawdopodobne ze albo nie bedzie albo bedxie mialo jakies choroby. Nie ma nic gorszego niz kobieta pod dachem ktora chce a nie moze miec dzieci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ale co jak trafi się kobieta, która chce mieć dziecko i nie może? Stara się 2, 3, 4 rok? Niedawno straciła ciążę? Tym można zrobić dużą krzywdę.


@Wycu91:


Same kuźwa snowflejki!

Nie wolno pytać bo co jeśli nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WeunianyTrampek: ja to generalnie obserwuję u teściowej i tego pokolenia lat 50 i wcześniejszych. Wyjdziesz z dzieckiem na 20 stopni bez czapki i czterech warstw ciuchów? JA Z NIM NIE BĘDĘ SIEDZIEĆ JAK BĘDZIE CHORE, BO NA PEWNO BĘDZIE. Wyjdziesz z synem, jak jest 0 na polu? UGABUGA JAK ZIMNO, TAK SIĘ W OGÓLE NIE DA, PRZECIEŻ NA PEWNO CHORY BĘDZIE. Damy mu nasze jedzenie (w sensie coś z ôbiadu)
  • Odpowiedz
@Wycu91: ludzie nie mają takiej wrażliwości, żeby dojść do wniosku, że takim pytaniem mogą kogoś zranić. Każdy myśli, że inni chcą i będą żyć tak jak oni.
  • Odpowiedz
chcą żebyście byli w tym samym gównie co oni, a nie tylko czas dla siebie i brak problemów ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Tapirro: Możliwe ;p Moja ostatnio zaczęła chodzić na basen 3 razy w tygodniu + instruktor (w ogóle laski jej zazdroszczą, że ja na to pozwalam xD), a jej koleżanka nie może doprosić się męża żeby dziecko odstawił do żłobka ¯\_(ツ)_/¯

A jest w ciąży
  • Odpowiedz
  • 5
@Wycu91 ależ mnie takie pytania irytują również, jestem maltretowana na każdym spotkaniu rodzinnym. Przerzucili się z "kiedy przyprowadzisz chłopaka " na "kiedy zaręczyny, ślub i dziecko"?
Dziecko to dość wg mnie prywatna kwestia, chyba zacznę odpowiadać "może bym chciała, ale nie mogę",żeby zrobiło im się głupio:D
Btw mam znajomą, która straciła dziecko a ludzie dalej sie jej wypytują kiedy sobie zrobią kolejne :(
  • Odpowiedz