Wpis z mikrobloga

Nie powinno być żadnego przyzwolenia społecznego na te zezwierzęcone filmiki na TikToku, dlatego zidentyfikowałem ostatnie 3 bohaterki Wykopu i poinformowałem o ich aktywności szkoły, do których chodzą. Apeluję do Was, byście robili to samo. To nasz obywatelski obowiązek. Ja na tej trójce z pewnością nie poprzestanę.

Screen polecam otworzyć w nowej karcie.

Tagi:

Grash-Varrag-Arushat - Nie powinno być żadnego przyzwolenia społecznego na te zezwier...

źródło: comment_1649068695Do7nltmwcmhfB5TvMghZ8C.jpg

Pobierz
  • 372
  • Odpowiedz
@Grash-Varrag-Arushat: Simpy zaczynają się zlatywać, ludzie serio nie widzą, że gdy pieryliard p0lek zaczyna nabijać się z inwazji na czyjś kraj i równanie miast z ziemią w odpowiedzi na jeden durny żart nawiązujący do ich wyglądu to jest z nimi coś nie tak?
  • Odpowiedz
  • 29
@Grash-Varrag-Arushat Tak tak, każda wypowiedź która ci się nie podoba jest teraz pożywką dla Rosjan. I rezygnacja z największego dobrodziejstwa naszej kultury jaka jest wolność słowa to najlepszy pomysł na walkę z Rosjanami. Weź ty się zastanow chłopie. Uderzasz w wartości które odróżniają nasza cywilizację od Rosjan czy Chińczyków.
  • Odpowiedz
@Grash-Varrag-Arushat: wygrzebałem jakiegoś tiktoka, no widzę loszke KTÓRA MOŻE BYĆ Ukrainką i nie wyglada na wielce przejętą tym, że w jej kraju bombardują domy i gwałcą kobiety. Jedna i druga strona jebnieta na łeb, ale czego po tiktoku się spodziewać ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@rafau16: ojojoj już można szkalować ukraińców ? czy tylko jak polki to robią to mówi się ,,no zdarza sie głupie są po prostu " XD
Że wam nie wstyd rycerzyki,naprawdę
  • Odpowiedz
Cenzura glupoty - to na pewno podziala… xD Gratuluje idiotycznego pomyslu, daj znac jak juz powstrzymasz cala glupote w internecie kosztem wolnosci slowa.
  • Odpowiedz