Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki z tagów #wykopjointclub #alkohol #narkotykizawszespoko
Wstałem jak zwykle po 4.
Dziś jak kiedys tam, za co mnie strasznie pojechali na wykopie (i slusznie) wstalem i pojechałem na stacje po 2 browary. Oczywiscie 6%,.
Teraz wypije i pójdę z piesełem na spacer spalić blanta.
I to bedzie ostatni raz.
Od jutra zaczynam #detoks od tych ścierw bo źle wpływają na zycie.
Troche sie boje bo od zeszlego lata (lipiec 21) tak sie wciągnąłem na nowo, ze do dzis mialem dokładnie 1 dzień bez alko i mj.
Zmarnowałem bezproduktywnie poltora roku zycia.
Mam nadzieję, ze obejdzie sie bez padaczek poalkoholowych itp. Nerwowy bede na pewno.
Oj boje sie jal #!$%@? pierwszych dni.
Potrafilem robic 2 dwusetki, dwa browary, spalic 0.5g i mialem lekką faze. Dramat.
Tyle możliwości przepadło w zyciu. Ale nie bezpowrotnie.
Poprawię sie i nadrobie zaległości.
Tylko najpierw przetrwać początek.
Trzymajcie kciuki. Bede informował o postępach.
Z góry również przepraszam za przyszłe wpisy na mikro bo pewnie potraktuje go jako jedną z pomocy w terapii i czasem moge rzygać jadem.
Życzę sobie wytrwałości i oby nie było juz jak dawniej.
Eh.
Pozdrawiam
erebeuzet - Cześć Mirki z tagów #wykopjointclub #alkohol #narkotykizawszespoko
Wstałe...

źródło: comment_1648960619ParUBduXdqDwQrMC9rP59z.gif

Pobierz
  • 49
@erebeuzet w poście wspomniałeś o dwóch piwach i paleniu blanta. Jeśli naprawdę jesteś #!$%@? i piszesz takie rzeczy, mając zamiar wypić dwa piwa i spalić blanta to do niczego jeszcze nie dojrzałeś. Piszę to bez żadnej złośliwości. Po prostu wiem jak to jest. Mimo wszystko życzę powodzenia i wytrwałości w wyżej wspomnianych przez Ciebie postanowieniach.
@erebeuzet trzymaj się. Używki nigdy nie są rozwiązaniem i jedyne dobre wyjście to to rzucić. Wszelkie inne półśrodki to tylko spowalnianie upadku na dno. Przede wszystkim nie obwiniaj się o nadużywanie, bo część ludzi tak po prostu ma i wynika to z wielu środowiskowych czynników, na ktore nie mamy wpływu, bo one działają na naszą podświadomość. Jak już dostrzegłes i głośno przyznałeś, że masz problem to już osiągnąłeś duży sukces.