Wpis z mikrobloga

Pewnie gdyby miała auto za 300k a w Polsce byłaby wojna, zostawiłaby to auto i uciekała do Niemiec pociągiem lub na piechotę.


@Pawcio_Racoon: nic dodac nic ujac.

Do niektorych pustych lbow nie dociera ze jak ktos ucieka przed wojna to nie dlatego ze jest biedny ale dlatego ze nie chce zeby mu rakiety na leb spadaly.

Ale dla takiego kogos juz jest zupelnie normalne ze "biedny uchodzca" z afryki ma iphona,
@gorzki99: Ale dla takiego kogos juz jest zupelnie normalne ze "biedny uchodzca" z afryki ma iphona, markowe ciuchy ale nie ma co jesc i trzeba go przyjac

Widzę, że tu ładnie fantazja Cię poniosła xD pokaż chociaż jeden taki przypadek. Osoby, które piszą jak na pic rel o Ukraińcach to głównie patrioci wyklęci od Brauna i antyszczepy z polską flagą w nazwie, które imigrantów z Afryki tym bardziej nie trawią
@Fenrirr Ale co z tego? Dlatego, że tatuś był urzędnikiem i brał w łapę, to dzieci mają ginąć na Ukrainie pod rosyjskimi rakietami?

Nie mam luksusowego auta, ale gdybym miała uciekać do Niemiec to pozostawienie go byłoby ostatecznością. Samochód ułatwia szukanie pracy, relokację, podróż z dziećmi, zabranie większej ilości. W aucie można się przespać, nawet żyć przez kilka dni jeśli nie ma innej opcji. Ostatecznie można go sprzedać jeśli bardzo przyciśnie sytuacja
i antyszczepy


@zadrawoku: ...
Nie zaszczepilem sie na koronke (i nie mam takiego zamiaru). Mam wszystkie wymagane prawnie szczepienia plus kilka niewymaganych.

Jestem "szczepem" czy "antyszczepem"?

No a o ile jestem za pomoca ukraincom o tyle tamtych z bialorusi to wsadzilbym na statek i wyslal do domu. I pod zadnym pozorem nie pozwolil NIELEGLNIE wjechac.

Wiec Jestes pewien ze tak jak na picrel pisza tylko antyszczepy? Bo ja nie.
@Pawcio_Racoon: kto tym onucom powiedział, że uchodźcy z Ukrainy są biedni? To, że u kacapów bieda taka, że gryka to szczyt kulinarny, a łada szczyt techniki, nie znaczy, że jest tak wszędzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Do niektorych pustych lbow nie dociera ze jak ktos ucieka przed wojna to nie dlatego ze jest biedny ale dlatego ze nie chce zeby mu rakiety na leb spadaly.


@gorzki99: Po pierwsze primo, to nie puste łby, tylko ruskie trole.