Wpis z mikrobloga

@Daronk Ach słynny IP BOX. Tylko to nie takie proste, dużo jest z tym zabawy, interpretacje itp. nie jest też dla każdego, dodatkowo prawo podatkowe w Polsce zmienia się ostatnio co kilka miesięcy no i banki - zdarzają się tacy pracownicy - nie ogarniają ipboxa i wystawiają negatywną opinię o kredycie. Także gratuluję, że u Ciebie to działa, ale nazywanie innych 'głupimi', że nie korzystają z ipboxa to według mnie dosyć obraźliwe
Ach słynny IP BOX. Tylko to nie takie proste, dużo jest z tym zabawy, interpretacje itp


@kaczoor: Noo, programowanie też trudne, matematykiem trzeba być i te sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest mój kolejny zwrot z IP boxa. Najłatwiej "zarobione" pieniądze w życiu. Płacisz komuś 1300-1800zł żeby zajął się problemem, a Ty tylko piszesz jednego excela i dostajesz zwrot po paru miesiącach. Faktycznie trudne w hooy.
@Daronk wybacz, o 'głupim' pisał @ShortyLookMean, myślałem, że mu odpowiadam, bo do jego odpowiedzi nawiązywałem. Parę postów wyżej jest jego komentarz.
Co do ipboxa nie próbuję nikogo zniechęcić, tylko przedstawić też trudności, o których Ty nie wspominasz. Warto być świadomym, że ipbox to nie jest takie proste, sam napisałeś (dopiero teraz), że zapłaciłeś komuś by zrobił większość pracy za ciebie z ogarnięciem tematu ipboxa.
Życzę każdemu takiej ulgi, ale nie każdemu
@marcel1337: różnica z 19% liniówki na 5%.

sam napisałeś (dopiero teraz), że zapłaciłeś komuś by zrobił większość pracy za ciebie z ogarnięciem tematu ipboxa.


Jak zarabiasz powyżej 10k i jesteś programistą (a OP twierdzi, że jest powyżej tego), to znajdziesz bez problemu pieniądze na delegację zadań - płacisz za księgową, za opiekę prawną itd.

O problemach kredytowych piszą w tym artykule w rozdziale o kredycie hipotecznym. Nie mówię, że są jakieś