Wpis z mikrobloga

Typa na B2b wyrzucisz z dnia na dzień i gość zostaje bez dochodu


@Mathas: cooo xD Jak ja miałem nawet teraz problem bo miałem zbyt długie wypowiedzenie, a chciałem się jak najszybciej ewakuować do lepszej pracy XD
@DiMaria: Wirtualna ochrona? Wystarczy, że popracujesz 3 lata i masz 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Do tego jeśli wyrzucają cię z winy firmy to należy ci się 2 miesięczna odprawa. Jeśli firma jest w porządku to jeszcze ci ekwiwalent za niewykorzystany urlop wypłacą. Ostatnio mnie wywalili z korpo. Dostałem zwolnienie z obowiązku pracy i w sumie 6 pensji za nic (okres wypowiedzenia, odprawa i ekwiwalent). Po miesiącu miałem już nagraną inną robotę
@elf_pszeniczny: Banku nie interesuje twoja umowa i jej zapisy, dla niego ważny jest co miesięczny wpływ i prawne zabezpieczenie zapisane w ustawach i kodeksach, które jest w przypadku UOP a brak go przy B2B. Coś za coś, B2B to nie są tylko i wyłącznie plusy.
zarabiając 20k masz np 17k kosztów


@nalogowiec: to musisz być głupi, żeby ciągle być na ryczałcie, z którego możesz wyjść w każdej chwili i płacić niższe podatki.

@ShortyLookMean możesz nam wyjaśnić jak można płacić niższe podatki niż ryczałt, będąc na b2b w IT, nie mając kosztów i mieć lepszą zdolność kredytową niż OP? Wszyscy chętnie się dowiemy