Wpis z mikrobloga

@naczarak: Dobra to już nie jest śmieszne. Cisnąłem bekę z Jaculi bo ANW i w ogóle "GEO-CELEBRYTA" ale Wolski to jest taki knur który na hejcie się pod kogoś podpina. To że Ruskie lotnictwo okazało się gówniane i mało efektywne, nie znaczy że nie powinniśmy się go bać i przed nim nie zabezpieczać. Poza tym na czas pisania tego tekstu wszyscy się srali przed orkami i ich możliwościami. Dyskredytowanie ruskich, ciśnięcie
o ile Wolski ma ewidentny kompleks Bartosiaka to ciekawy jestem odpowiedzi samego przywołanego


@Dzieciok: nie będzie żadnej tylko głowa w piasek. Ewentualnie będzie jakieś bredzenie i majaczenie że jednak miał rację bo coś tam.
@daniel-wichor: no jakoś nie zajęła? a że w okolicy Kijowa związała walką wiele doborowych jednostek ukraińskich samemu rzucając m.in. poborowych to inna sprawa,

memy memami ale nie znasz ruskich planów w zakresie minimum, optimum, maksimum
łatwo się ocenia siłę rosji po miesiącu wojny, kiedy karty są na stole. Przed wojną dużo ludzi uważało Rosję za drugą armię świata.


@jaras2:
Ekhem, ja nie wiem czy ty wiesz, ale on wyciąga wysrywy człowieka, który się tym zajmuje zawodowo, który takie rozkminy prowadzi za pieniądze, od lat. I powtarzał te same banialuki co Janusz Kowalski po przeczytaniu 3 artykułów z pravda ru (wykop nie pozwala puscic adresu lol xD)
@naczarak jednorazowa akcja nie dowodzi braku sluszności tej tezy. Jednakże siły rosyjskie były mocno przeceniane przez nie tylko ośrodki analityczne i think tanki ale rowniez wywiady dużych państw. Nie jestem ekspertem ale zeby nie okazalo sie po wojnie ze duza czesc sukcesow ukrainskich wynikała po prostu z niekompetencji rosjan.