Wpis z mikrobloga

Rodzenstwo, w sumie dzieciaki. Chłopak 18 lat. Ona bezpieczna we Włoszech nagrywa tiktoki i jest bohaterką dla ludzi. On zostal zabity w ostatnich dniach w trakcie wojny. Czym się od siebie różnią, że jedno ma bezwzględne prawo chronić swoje życie, a drugie nie? Nawet wyglądają podobnie.
#wojna #pieklokobiet #ukraina
Pobierz localoca - Rodzenstwo, w sumie dzieciaki. Chłopak 18 lat. Ona bezpieczna we Włoszech ...
źródło: comment_1648744569wLV5grPTWodooxbwFPnrsD.jpg
  • 117
@SzubiDubiDu: A bardzo umowna granica tego kontynentu to robi jakąś różnicę? Wobec mobilizacji w trakcie niedawnej wojny w Azerbejdżanie i Armenii jakoś nikt nie protestował. Jak była wojna w Gruzji i ogłoszono mobilizację - mężczyzn oczywiście, to też mogę zapytać gdzie byliście z tym Waszym protestem. Nagle jak chodzi o Ukrainę to się obudziliście, . Oczywiście z ryjem w stosunku do Ukrainy, to że w Rosji trwa pobór i się tych
Sporo przegrywów teraz ma kolejny temat do grzania wykopu 24/7, zwłaszcza że mężczyźni którzy nie chcą walczyć nie idą na front a służą jako zabezpieczenie logistyczne pomoc itp.


@PiersiowkaPelnaZiol: Oświadczam, że nie zamierzam nawet ryzykować kulką w łeb tylko dlatego, że urodziłem się mężczyzną. Też chcę żyć. Nie interesuje mnie nic tylko moje życie. I jeśli to ma mnie czynić przegrywem to z radością nim zostanę. Zostanę największym przegrywem na świecie