Wpis z mikrobloga

@maciejka64: pograsz na tym i to całkiem zacnie zakładam, że matryca FHD. Czy 3 koła to warte to nie wiem, bo nie wiem jaki kadłubek to jest, a co za tym idzie nie wiem jakie zegary CPU trzyma pod obciążeniem gdy dojechane jest GPU. No ale takiego Cyberpunka na low detalach w FHD powinno w 30 fps odpalić. Tak więc tragedii nie ma a gierki odpalisz i console experience będzie osiągalne.
Obecnie męczyłem Metro Exodus, Fallout 76, The Division 1&2, World od Warships, Forza Horizon 4.

Fajnie by było jakby to działało w FullHD i chociaż wysokich ustawieniach.
@Jerko: potrzebuje. Dość dużo ostatnio jeżdżę i niestety stacjonarnego nie da rady ciągać ze sobą. Dodatkowo nie mam czasu na stacjonarke przy dwójce dzieci, a tak z laptopem mogę sobie gdzieś w nocy na łóżku przycinać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maciejka64: pokaż te porównania bo to niemożliwe (chyba, że grasz w UHD czy wyżej, wtedy faktycznie problem może być z wysyceniem vramu). W innym wypadku mobilny 3050 bije desktopowe 1060, nie mówiąc już o tych laptopowych.
@Vender: czekaj chwilę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fakt, coś chyba pomieszalem. Zapewne zasugerowałem się tym, że oglądałem gameplay z Metro Exodus gran na RTX jak i GTX i tam GTX wypadł lepiej.