Wpis z mikrobloga

@Florent: nie wiem jak było, twierdził, że to youtube tak procesował jego filmik, że pojawił się później
co do tego, czy on jest świadomym ruskim agentem, to zastanawia mnie tylko, to, że w ruskim interesie nie było wiele rzeczy które robił, m.in. tłumaczył jak działają ruskie służby specjalne, że u nas jest potrzebna reforma służb specjalnych, armii, polityki zagranicznej, obrony cywilnej, to wszystko raczej służyło podniesieniu jakości polskiego państwa, do tego
@RexMaximus:

Każdy dobry agent wpływu się musi uwiarygadniać. Jaka by była jego wiarygodność jeśli jedynym jego przkazem byłoby twierdzenie Russia Good, Germany Bad. Wiadomo, że musi rozmyć pewne kwestie, pozycjonować się na takiego, który realnie zagrożenia wskazuje i często są to prawdziwe kwestie i duże problemy. Ale ostatecznie clue jego #!$%@? jest jedno, Rosja nie stanowi dla Polski zagrożenia. To jest pożyteczny idiota albo coś gorszego.

PS Filmik był za chwile
@Florent: ja nie wierzę wersję, że to agent, że go zwerbowali itd. Bardziej przypomina mi to sytuację gdzie ktoś ma dużą wiedzę, angażuje się emocjonalnie, ale wyciąga złe wnioski. Np. że Niemcy są większym wrogiem, bo chcą zrobić z Polski jedną z federacji Europy.
Ten człowiek mówi dużo prawdziwych rzeczy o Rosji, o wojnie hybrydowej, propagandzie o teorii wojskowości itd. Być może przyjął pewne złe założenia, np. że Rosja nie zaatakuje
@Dodi_al_Fayed: nie, to ty napisales. a to co on stwierdzil to akurat prawda, i dokaldnie to napisalem w odpowiedzi do twego posta. przeciez. to. prawda. ale ty musiales wyskoczyc z ueue ale ruscy pzreciez tez som slabi.
@Diasendi klasyka gatunku, wykopek mądry po fakcie, a to że 23 lutego rano całe Mirko było #!$%@? śmieszkami z nocnej zmiany czekającej na inwazję to już nikt nie pamięta. Nagle kurde wszyscy oświeceni, od samego początku wiedzieli co będzie, a komu da się wyciągnąć ze nie wiedział, ten onuca xD zaraz się pewnie dowiem że ja też.
co do tego, czy on jest świadomym ruskim agentem, to zastanawia mnie tylko, to, że w ruskim interesie


@RexMaximus: @Florent: @lukash: @Diasendi: On jest frajerem a nie agentem, nawet o agenture go nie podejrzewam bo w naiwny sposób wiecznie z takim zamiłowaniem o tej Rosji że to aż było komiczne. Agentura tak nie działa. Jak i o sobie sam wprost mówił: rusofil i tyle.

A jak chcecie odpowiednik