Wpis z mikrobloga

Jprdl, spotkałem dzisiaj Grażynę która miała dosłownie poglądy jak na poniższym memie XD

Przyszła do matki w odwiedziny i gadały o poborze, co to mogą niedługo wprowadzić, bo ma być 300 tysięcy wojska i Grażyna mówi, że pobór to dobry, bo "da chłopakom w dupę i życia nauczy". Ja mówię do niej, że zetka to jest po to, żeby żołnierzy wyszkolić na wypadek wojny, a nie żeby matkę i ojca zastępować, ale ona wie lepiej i "młodym chłopakom trzeba dyscypliny", a samo szkolenie dla niej jest nieważne.

To ja się pytam co dla młodych dziewczyn, a ona oburzona, że jak to co, niech się uczą i na studia idą, żeby z jakimś pijakiem na wsi nie skończyć XD

Aż się wk#$&wiłem i powiedziałem, że młodych chłopaków z Polski to ona zobaczy na zdjęciach z Niemiec, Anglii czy Szwecji, jak taki pobór wprowadzą i za darmo będą im rok życia zabierać jak w więzieniu, chyba że się im porządnie zapłaci, z kasy np. za 500+ czy trzynastek dla emerytów, to się zesrała, że "hurr durr wy młodzi to tacy jesteście, tylko o sobie myślicie i matkom z dziećmi i emerytom zabierać pieniądze chcecie, a obowiązkiem faceta jest kraju bronić, przez was to kraj upadnie, a kiedyś to było!"

Machnąłem na nią już ręką, ale na odchodne powiedziałem, że kiedyś, to by gówno do gadania o jakimkolwiek facecie miała i mogłaby tylko głupoty mężowi gadać, a i to do czasu aż by cierpliwości nie stracił i jej lepy nie dał na uspokojenie. Kasy też by żadnej od państwa nie dostała, tylko mąż by jej wydzielał.

Wiedziałem, że ona jest typową Grażyną, ale w temacie wojska zaczęła dosłownie stereotypowymi tekstami Grażyn z memów walić. Co gorsza ma ona prawa wyborcze i tylko na PiS głosuje.

#rakcontent #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #patologiazewsi #wojsko #wojna
Pobierz s.....i - Jprdl, spotkałem dzisiaj Grażynę która miała dosłownie poglądy jak na poniż...
źródło: comment_1648657347j1ivFyj2Ihisf1E6vBx7Ws.jpg
  • 61
@skitarii: Tak szczerze. To z mojego jakiegokolwiek doświadczenia i otrzaskania się jakiegoś tam życiowego wynika, że to zazwyczaj mężczyźni są tymi dojrzalszymi i bardziej odpowiedzialnymi zaś o kobietach mówi się, że są bardziej odpowiedzialne i dojrzałe żeby im ego podbudować. Bo dużo kobiet ma takie coś, że jak nie mówisz o nich iż równe (przez równe rozumieją lepsze) od mężczyzn to dostają #!$%@?. A prawda jest taka, że tak jak kiedyś
a tak z ciekawości to co się dzieje z ludźmi, którzy zostali tam wzięci wbrew swojej woli i nie wykonują poleceń? Np. stoi kapral dziura w dupie, produkuje się, a ty mu mówisz, że tego nie zrobisz, bo masz to w #!$%@?. Co wtedy?


@gorylwemgle: izolatka, albo tyranie całego ciężkimi ćwiczeniami twojego oddziału, żeby koledzy ci #!$%@? na osobności.
@skitarii: no ale jak mają Cię tyrać skoro i tak tego nie będziesz robił? To samo z jakimś klapniemy przez obcych chłopów. Przecież jakby ktoś mnie tam ruszył to bym z miejsca pozwał każdą związaną z tym osobę XD Jakoś nie wyobrażam sobie zmuszenia upartego typa co nie ma zamiaru bawić się w wojsko do zmienienia nastawienia XD
Przecież jakby ktoś mnie tam ruszył to bym z miejsca pozwał każdą związaną z tym osobę XD Jakoś nie wyobrażam sobie zmuszenia upartego typa co nie ma zamiaru bawić się w wojsko do zmienienia nastawienia XD


@gorylwemgle: to masz słabą wyobraźnię. Jak udowodnisz bez świadków, że cała twoja grupa ci naklepała?

Nijak, będziesz na zmianę dostawał wpierdziel i siedział w izolatce, aż się dostosujesz, albo w łeb sobie strzelisz.
@skitarii: ale my nie żyjemy w Rosji, tylko w nieco bardziej cywilizowanym kraju, więc raczej to nie jest jakiś większy problem, poza tym xD jak masz ślady pobicia na sobie to chyba nie problem jest udowodnienie tego xD
ale my nie żyjemy w Rosji, tylko w nieco bardziej cywilizowanym kraju, więc raczej to nie jest jakiś większy problem, poza tym xD

@gorylwemgle: i co z tego? Przecież tak właśnie było na poborze. Cywilizowany kraj nie robi przymusowego poboru, a jak już robi, to nie spodziewaj się cywilizacji gdy będziesz się stawiał.

jak masz ślady pobicia na sobie to chyba nie problem jest udowodnienie tego xD



Komu to udowodnisz, jak
przecież w takim kraju to wystarczy, że nawet wyślesz anonima na jakiś TVN i to nagłośnia xD


@gorylwemgle: a kto ich wpuści do jednostki, albo ciebie z niej wypuści? To będzie jak więzienie. Materiały o źle traktowanych więźniach masz?
@skitarii: ale to nie musisz wpuszczać do jednostki. Poza tym wojsko to nie więzienie, tu cię nie odcinają od świata, dalej masz kontakt. A mało miałeś afer o pobiciach, gdzie dowodami były tylko zdjęcia i słowa poszkodowanego?
ale to nie musisz wpuszczać do jednostki. Poza tym wojsko to nie więzienie, tu cię nie odcinają od świata, dalej masz kontakt. A mało miałeś afer o pobiciach, gdzie dowodami były tylko zdjęcia i słowa poszkodowanego?


@gorylwemgle: co? XDDD poborowych od świata się odcina. A przepustkę dostaniesz jak zasłużysz.

Nie przekładaj zawodowego wojska na pobór, bo pobór sam w sobie jest patologią i automatycznie wychodzi, że jesteś traktowany jak więzień.

A