Wpis z mikrobloga

@mat9: biedronka to chlewnobsrany gownem. Codzienne #!$%@? losowanko przy ktorej pólce poloza palete tak zebys niemogl wziac sobie produktu.

Biedronka: zroby promocje na orzechy pistacjowe

Taki #!$%@?, polozmy tam palete na caly dzien
@mat9: W mojej lokalizacji lidl nie ma kas samoobsługowych i to już go skreśla bo trzeba stać w kolejkach 20 minut i denerwować się że ktoś ci na plecy chucha bo Polacy nie wiedzą co to przestrzeń osobista, biedronka ma w miarę dobre go wege i stara się, nawet pizze bezglutenową ma, ostatnio dobre zagraniczne produkty włoskie czy hiszpańskie, jak dla mnie biedra przebiła lidl przynajmniej jeżeli chodzi o produkty spożywcze
@mat9: Biedronka.
Przede wszystkim zawsze mam ją „pod ręką”, bo zakupy robię „pieszo”.

Trafiam w okolocy zamieszkania na dobrze zaopatrzone i w normalnym standardzie Biedry- czasem stoi jakaś paleta, ale nie ma syfu.

W Biedrze jest dużo fajnych produktów w fajnyvh cenach i naprawdę spoko jakości.

Rozumiem jednak, że ogólna opinia o Biedrze może być średnia, bo bywając w różnych miejscach Biedry śmierci też zdarzało mi się widywać.

Widocznie więc mam
Z dwojga złego Lidl - ma całkiem spoko mięso, jest czysto, nie ma #!$%@? w produktach czy dziwnych koszyków/palet w alejkach, ale też są problemy - rzadko jest desygnowana osoba do kas obsługowych (z alko lepiej stanąć do tradycyjnej kasy) - w biedrze to samo, koszyków też nie ma kto ustawić przy wejściu (biedra to samo, szukaj sobie samemu koszyków pod kasami).

Ogólnie uwielbiam Leclerca- kasy samoobsługowe działają, jak jest potrzeba weryfikacji
Albo jeszcze to xD


@HWD-5: szczury to jedno, ale typowym elementem Biedronek w centrum Warszawy były biegające po ziemi karaluchy. Jakim cudem nawet w stolicy coś takiego odwalają:<